Urodzinowy wernisaż malarstwa rodzimego artysty Piotra Worońca

KATEGORIA: KULTURA / 16 października 2019

Piotr Woroniec
Fot. Facebook

Piotr Woroniec to absolwent Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz doktorant Katowickiej ASP. Urodził się w 1981 r. w Rzeszowie. Przez większość swojego życia zajmuje się malarstwem i ma w tej dziedzinie wiele sukcesów. Jego prace będzie można podziwiać już w czwartek, 17 października w Galerii Na Najwyższym Poziomie w siedzibie Elektromontażu Rzeszów przy ul. J. Słowackiego 20 (11 piętro).

Ciekawostką jest, że na dzień wystawy przypadają również urodziny głównego bohatera wydarzenia - Piotr Woroniec urodził się właśnie 17 października. Od godz. 18.00 będzie trwał wernisaż malarstwa tego rodzimego artysty.

Obecnie pracuje na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest związany z Pracownią Działań Interdyscyplinarnych, Fotografii. Jest także asystentem w Malarskiej Pracowni Interdyscyplinarnej, gdzie podejmuje próby uwrażliwienia adeptów sztuki na problemy natury twórczej dzięki tworzeniu złożonych wypowiedzi plastycznych. Od 2014 roku pełni funkcję prezesa Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Rzeszowskiego.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4