W poniedziałek Europejskie Dni Pracodawców w WUP w Rzeszowie

KATEGORIA: GOSPODARKA / 18 października 2019

Fot. WUP w Rzeszowie

- Zapraszamy osoby bezrobotne i poszukujące pracy oraz pracodawców na „Europejskie Dni Pracodawców”. Dla pierwszych mamy oferty pracy, dla drugich pakiet niezbędnych informacji. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 21 października 2019 roku w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie - informuje Krzysztof Powrózek, kierownik Wydziału ds. Promocji i Komunikacji Społecznej WUP w Rzeszowie.

Przedsięwzięcie będzie miało dwie odsłony.

W godzinach od 10.00 do 13.00 organizatorzy zaplanowali spotkanie z przedstawicielami instytucji działających w obszarze rynku pracy oraz współpracującymi z pracodawcami (Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie, Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszowie, Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Podkarpacki w Rzeszowie).

Pracodawcy będą mogli uzyskać pomoc w poszukiwaniu pracowników, informacje o zasadach ubiegania się o dofinansowanie do zatrudnienia pracownika, bezpłatnych szkoleniach itp.

Osoby poszukujące pracy lub chcące ją zmienić organizatorzy zapraszają na spotkanie z pracodawcami podczas drugiej części wydarzenia czyli od godziny 15.00 do 18.00. Swoje oferty przedstawią:

- LOT AMS – Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.

- B & P Engineering Sp. z o.o. Sp.k.

- 3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”.

„Europejskie Dni Pracodawców” odbędą się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie, ul. Naruszewicza 11 (obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. F. Chopina).

Red.

Siedziba Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza 11
Fot. WUP w Rzeszowie

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4