Znajdź inspiracje na swoje wesele na niedzielnych targach ślubnych w G2A

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 19 października 2019

Fot. Materiały prasowe

Październik to idealny miesiąc na to, aby rozpocząć przygotowania do ślubu i wesela. Pomocne zatem mogą stać się targi ślubne, które już w niedzielę, 20 października odbędą się w G2A Arena w Jasionce. Dla planujących swoją uroczystość to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą całej branży w jednym miejscu.

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentują: renomowane salony mody ślubnej, studia fotografii i filmowe, salony jubilerskie, studia dekoracji ślubnej, firmy zajmujące się kompleksową obsługą ślubów i wesel, restauracje, hotele i lokale organizujące przyjęcia weselne, firmy gastronomiczne i cateringowe. Będzie można obejrzeć samochody i limuzyny wynajmowane na śluby, zapoznać się ze wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne. Najnowsze trendy zaprezentują salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz specjaliści od wizażu i stylizacji. Będą firmy oferujące prezenty ślubne, biura podróży oraz wydawnictwa branżowe.

- Popularność Internetu, nie zmniejszyła zainteresowania tego typu wydarzeniami ze strony przyszłych par młodych. Suknię ślubną wciąż najlepiej przymierzyć w realnej przymierzalni, a cateringu posmakować osobiście, nie poprzestając na zapewnieniach, że coś jest pyszne – mówi Monika Sztaba-Ćwiąkała z Międzynarodowych Targów Rzeszowskich.

XIV Podkarpackie Targi Ślubne odbędą się w niedzielę 20 października od godz. 10.00 do 18.00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Koszt biletu to 20 zł. Organizatorzy zadbali jednak o atrakcyjne rabaty: w pierwszej godzinie trwania imprezy – wejściówka za połowę ceny (10 zł).

Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają również kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody m.in: bon wakacyjny o wartości 2000 zł ufundowany przez Biuro Podróży Itaka; 10 treningów personalnych dla przyszłej pary młodej oraz kupon na zakup sukni ślubnej o wartości 2000 zł. Organizatorami imprezy są: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie oraz Sagier Sp. z o.o.

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, gdzie przyszłe panny młode mogą zasięgnąć darmowych porad stylistów, oddać się w ręce doświadczonych fryzjerów i wizażystów oraz wziąć udział w różnych konkursach i loteriach. - Nie wspominając już o buszowaniu wśród najmodniejszych kolekcji z sukniami ślubnymi i wieczorowymi. Te ostatnie wielkim wzięciem cieszą się właśnie pod koniec roku, gdyż rozpoczyna się sezon na karnawałowe bale – dodaje Monika Sztaba-Ćwiąkała.

Udział w pokazach mody potwierdziły: ATELIER ALETTE BY EWELINA DEC, AFRODYTA – Moda Ślubna, Salon Sukien Ślubnych IGAR, IMPRESJA Centrum Mody Ślubnej, MAXIMA Suknie Ślubne. Wśród wystawców znajdzie się również Autorska Pracownia Złotnicza BM, Górecki, Jubiler JARACZ czy Agape Dekoracje. O fryzury podczas pokazów zadba ATELIER&ACADEMY Katarzyna Złamaniec, zaś o artystyczne makijaże – Marta Kwolek, wizażystka, której make-upy zdobią twarze modelek na okładkach znanych magazynów. Nie obejdzie się również bez pokazu sukienek wieczorowych i ślubnych w wersji plus size. Prezentację weselnych specjałów przygotuje rzeszowska Cukiernia Julian Orłowski & Kazimierz Rak.

Kam.

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4