W Millenium Hall też otwierają lodowisko. Od soboty na Skwerze

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 7 grudnia 2019

Fot. Millenium Hall

Jak już informowaliśmy TUTAJ w sobotę otwarte zostanie lodowisko na rzeszowskim Rynku obok ratusza.

To nie koniec tego typu atrakcji w Rzeszowie, bo swoje lodowisko jak co roku otwiera także Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall.

- Zima już na horyzoncie, a wraz z nią zapraszamy na lodowisko na Skwerze w Millenium Hall. Wypad na łyżwy to wspaniała okazja, by wspólnie z najbliższymi aktywnie spędzać zimowe dni - zachęcają organizatorzy. - Lodowisko pod gołym niebem ma powierzchnię ponad 600 metrów kw., posiada wyjątkową świąteczną scenerię, girlandy świetlne a klimatu dodaje muzyka płynąca z głośników wokół lodowiska.

Lodowisko jest czynne w godzinach otwarcia Centrum, tj. od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do 21:00, i w każdą niedzielę w godz. 10:00 – 20:00 aż do zakończenia zimowej aury.

Istnieje możliwość wypożyczenia łyżew oraz skorzystania z tzw. „misiów pomocnisiów”, które ułatwiają naukę jazdy dzieciom. Do dyspozycji jest również szatnia oraz ogrzewany ogródek z ofertą gastronomiczną.

Zorganizowane grupy minimum 10-osobowe, np. szkolne mogą dokonywać wcześniejszych rezerwacji wejść pod nr tel. 733 500 352.

Cennik:

bilet wstępu 10 zł/h

bilet wstępu (grupa min. 10 osób) 8 zł/h

wypożyczenie łyżew 6 zł/h

misie pomocnisie 6 zł/h

szatnia 2 zł.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4