Spotkanie z Urszulą Dudziak w sobotę w WiMBP w Rzeszowie

KATEGORIA: KULTURA / 17 stycznia 2020

Fot. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

Dla tych, którym nie udało się otrzymać bezpłatnych zaproszeń na sobotnie obchody 666-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa w Filharmonii Podkarpackiej (ich pula została wyczerpana), w trakcie których wystąpi Urszula Dudziak mamy dobrą wiadomość!

Z piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką będzie można spotkać się wcześniej w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 18 stycznia o godz. 13.45 w Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33a. Wstęp na spotkanie z Urszulą Dudziak jest bezpłatny, jednak organizatorzy informują, że liczba miejsc jest ograniczona. Podczas spotkania będzie można zakupić książki oraz płyty wokalistki.

Urszula Dudziak to znana wokalistka i kompozytorka jazzowa, która również jest autorką dwóch książek autobiograficznych. Znakiem rozpoznawczym wokalistki jest utwór „Papaya”, który osiągnął światowy sukces. Nagrała około 50 płyt i występowała na estradzie z wieloma cenionymi artystami. W 2011 r. w wydawnictwie „Kayax” ukazała się pierwsza książka pt. „Wyśpiewam wam wszystko”, a w 2018 r. kolejna pt. „Wyśpiewam wam więcej…”. W 2019 r. została jedną z trenerek w pierwszej polskiej edycji programu TVP2 „The Voice Senior”.

Wokalistka znana jest jako osoba pełna energii, uśmiechu i życzliwości mimo wielu negatywnych przeżyć, a nawet tragedii, które pojawiły się w Jej życiorysie. Propaguje zdrowy styl życia, ruch i radość bez względu na wiek, przeciwności i upływający czas.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4