Wieczór z Melpomeną: O pracy aktora opowie Mariola Łabno-Flaumenhaft

KATEGORIA: KULTURA / 26 stycznia 2020

Mariola Łabno-Flaumenhaft
Fot. Paweł Bialic

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza w poniedziałek na kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór z Melpomeną w bibliotece”, podczas którego rzeszowianie mogą bliżej poznać artystów związanych z naszym miastem. Gościem najbliższego spotkania będzie Mariola Łabno-Flaumenhaft - znakomita rzeszowska aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej oraz współtwórczyni i aktorka Teatru BO TAK.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia o godz. 17.00 w Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33a. Wstęp na spotkanie jest wolny.

- Teatr jest dla mnie wszystkim. Całym moim życiem, pracą, miłością, pasją, sposobem wyrażania siebie, całą mną - tak mówi o sobie sama aktorka.

Na spotkaniu w bibliotece opowie o pracy w teatrze, ale także nieco o sobie i swoim życiu prywatnym. Będzie to doskonała okazja, aby nie tylko poznać tę konkretną postać, ale również dowiedzieć się wielu ciekawostek zza teatralnych kulis. Obecnie aktorkę można zobaczyć w takich sztukach Teatru im. Wandy Siemaszkowej jak m. in.: „Mistrz i Małgorzata”, „Piaf”, „Marlene Dietrich. Błękitny Anioł” oraz w spektaklu Teatru BO TAK pt. „Umrzeć ze śmiechu”, który cieszy się wielką popularnością wśród rzeszowskiej publiczności.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4