Miłośnicy muzyki będą zawiedzeni. Kolejny znany festiwal przełożony

KATEGORIA: KULTURA / 31 marca 2020

Fot. Paweł Bialic

59. Muzyczny Festiwal w Łańcucie nie odbędzie się w zaplanowanym terminie.

Taką informację opublikowano na stronie tego muzycznego wydarzenia. Festiwal co roku gromadzi tłumy miłośników muzyki. Z powodu sytuacji panującej na świecie, w tym roku jego data musi zostać przeniesiona. Na razie nie ma jeszcze decyzji o tym czy festiwal w ogóle odbędzie się w tym roku. Wszystko zależeć będzie od sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Zwykle miesiąc maj wypełniony był wydarzeniami i koncertami. Podczas Muzycznego Festiwalu w Łańcucie można było podziwiać występy i recitale wybitnych śpiewaków i instrumentalistów, gwiazd estrady, jak i koncerty renomowanych orkiestr i zespołów kameralnych. Festiwal to nie tylko występy. W ramach wydarzenia zwykle organizowane są także sesje naukowe i warsztaty muzyczne. Koncerty w ramach Festiwalu odbywają się w różnorodnych miejscach często pod gołym niebem.

Kam.

Dla tych, którzy tęsknią za atmosferą panującą na tym artystycznym wydarzeniu, mamy kilka ujęć z Muzycznego Festiwalu w Łańcucie, który odbył się w tamtym roku. W oczekiwaniu na kolejną edycję razem z CzytajRzeszów.pl przenieście się tam wirtualnie.

#zostanwdomu jeżeli tylko masz taką możliwość

#dbajozdrowieinnych, tych którzy muszą pracować

#BadzmyRazemNaOdleglosc

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4