SUPER zdjęcia z wizyty A. Dudy w Rzeszowie. Szok, był też Ferenc!

KATEGORIA: FOTORELACJE / 10 lipca 2020

Fot. Paweł Bialic

To był prawdziwy maraton wyborczy dla urzędującego prezydenta RP Andrzeja Dudy na Podkarpaciu. Spotkania w całym regionie trwały od rana, a popołudniu tłumne spotkanie z mieszkańcami Rzeszowa na rynku starego miasta.

Po prezydencie widać było już pewne zmęczenie, ale dominowało przede wszystkim jego olbrzymie zadowolenie z doskonałego kontaktu z przychodzącymi na spotkania ludźmi. Andrzeja Dudę wyszli także przywitać i posłuchać przed ratuszem: prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, wiceprezydenci Marek Ustrobiński, Stanisław Sieńko i Andrzej Gutkowski oraz spore grono urzędników.

Fot. Paweł Bialic

Przemawiając prezydent Duda przedstawił główne osiągnięcia i dalsze cele swojej polityki, z których na pierwszy plan wybijały się: kontynuowanie strategicznych inwestycji kraju, skuteczne przeciwdziałanie wraz z rządem skutkom pandemii i kryzysu, rozwój siły ekonomicznej polskiego rynku pracy i dochodów polskich obywateli, budowanie siły bezpieczeństwa Polski w sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi oraz obrona dotychczasowej wizji rodziny.

Pod koniec przemówienia, prezydenta wsparła jego małżonka Agata. Zaapelowała ona do wszystkich obywateli, także do zwolenników opozycji i do samego Rafała Trzaskowskiego, o tonowanie emocji i dalszą polską debatę we wzajemnym szacunku. W dzisiejszym spotkaniu uczestniczyła też córka prezydenta, Kinga. To chyba pierwszy raz, gdy pojawiła się w tej kampanii u jego boku.

Fot. Paweł Bialic

Prawdziwymi bohaterami spotkania byli jednak zgromadzeni ludzie. Od najmłodszych i młodzieży do starszego pokolenia. Wśród tłumu możemy naprawdę rozpoznać różnych ludzi, różne profesje, różne życiorysy. Pojawili się nawet zwolennicy opozycji. Oni też byli aktywni własnymi, choć niezbyt przyjaznymi okrzykami. Była to zdecydowanie mała grupka.

Zapraszamy do galerii zdjęć poniżej, gdzie zobaczycie Państwo wiele ekspresji i ciekawych scenek. Niech te radosne ujęcia złagodzą nam wszystkim zbyt ostre chwile tej kończącej się kampanii.

Red.

Fotorelacja: Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4