Jubileuszowa 10. edycja „Źródeł Pamięci” przeszła do historii. Zobacz relację

KATEGORIA: FOTORELACJE / 15 sierpnia 2022

Fot. Paweł Bialic

W sobotę 13 sierpnia do historii przeszła dziesiąta, czyli jubileuszowa edycja festiwalu „Źródła Pamięci”. Szajna – Grotowski – Kantor. Przez cztery dni pomiędzy rzeszowskimi scenami – Teatru Maska i Teatru Przedmieście mogliśmy raczyć się sztuką teatru, wystawami i spotkaniami edukacyjnymi. Widzowie zachwycili się premierami rzeszowskich teatrów – o czym pisaliśmy wam TUTAJ i TUTAJ, ale też spektaklami gości, którzy przybyli na ten festiwal z różnych scen teatralnych Polski.

Festiwalowa publiczność już ciekawa jest tego co wydarzy się za rok, a tymczasem zostawiamy was jeszcze ze wspomnieniami z minionych właśnie „Źródła Pamięci”.

Red.

Zdjęcia przedstawiające: Kamilę Klamut w spektaklu „CAMILLE” (Wrocław). Sztukę wystawiono w Teatrze Przedmieście, ul. Reformacka 4 oraz Teatr Brama w spektaklu „STACJA ŚWIADEK” (Goleniów). Sztukę wystawiono w Teatrze Maska, ul. Mickiewicza 13.

FOTORELACJA: Paweł Bialic

Zdjęcia przedstawiające: „Word and Voice” Theatre Centre w spektaklu „WESELE. OGRÓD BOSKICH PIEŚNI” (Lwów). Sztukę wystawiono w Teatrze Maska, ul. Mickiewicza 1 oraz Studio Teatralne Koło w spektaklu „DON KICHOT” (Warszawa). Sztukę wystawiono w Teatrze Przedmieście, ul. Reformacka 4.

FOTORELACJA: Viperis

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4