Spotkanie opłatkowe wojewody Ewy Leniart z dziennikarzami z regionu

KATEGORIA: FOTORELACJE / 22 grudnia 2022

Fot. Barbara Kędzierska

Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart złożyła świąteczne życzenia przedstawicielom regionalnych mediów podczas corocznego spotkania opłatkowego w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim.

Na czwartkowe spotkanie z wojewodą Ewą Leniart oraz jej zastępcami i pracownikami Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego przybyli przedstawiciele lokalnej pracy, radia i telewizji.

- Rok temu spotykaliśmy się w maseczkach na twarzach, wydawało nam się, że trwająca pandemia to najgorsze co może się zdarzyć. Niestety 2022 rok pokazał, że mogą przytrafić się jeszcze gorsze rzeczy, widzieliśmy jednak na Podkarpaciu też dużo dobra, za sprawą mieszkańców naszego wspaniałego regionu - mówił na samym początku spotkania wigilijnego rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego Michał Mielniczuk.

Wojewoda Ewa Leniart przy okazji świątecznych życzeń dziękowała przedstawicielom mediów za rzetelne relacjonowanie wydarzeń w tym jakże trudnym dla wszystkich roku naznaczonym przede wszystkim wojną za naszą wschodnią granicą.

- Pamiętamy, że było mnóstwo powodów do wywołania paniki, poczucia niepewności. Mówiono o rzekomych problemach z dostępem do paliwa, środków finansowych czy paszportów. Media regionalne zachowywały się profesjonalnie, nie dały się zwieść różnego rodzaju narracji, która miała ten strach i panikę wśród mieszkańców budować, udało nam się nad tym wszystkich zapanować - mówiła Ewa Leniart.

Wojewoda przekazała również najserdeczniejsze życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz realizacji wszelkich planów i zamierzeń w nadchodzącym roku.

Po modlitwie oraz błogosławieństwie opłatków przez dyrektora Radia Via księdza Tomasza Nowaka, wszyscy zgromadzeni złożyli sobie indywidualnie życzenia świąteczne i noworoczne.

Wokul

Fotorelacja: Barbara Kędzierska i Karol Woliński

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4