Speedway Stal Rzeszów pokazała skład. Cel - awans do Ekstraligi

KATEGORIA: SPORT / 7 listopada 2018

Prezes Speedway Stali Rzeszów Ireneusz Nawrocki jest przekonany, że skompletowany skład pozwoli walczyć o upragniony awans do Ekstraligi.
Fot. Paweł Bialic

Ernest Koza, Josh Grajczonek, Linus Sundstroem i Kai Huckenbeck to nowi zawodnicy Stali Rzeszów. Drużynę poprowadzi Janusz Stachyra. Taki skład został zaprezentowany przez klub podczas specjalnej konferencji prasowej.

- Nazwiska które podaliśmy, to nie wszyscy zawodnicy, którzy będą u nas jeździć. Prowadzimy jeszcze rozmowy, ale poinformujemy o ich rezultacie w odpowiednim momencie. Nie zmienia to faktu, że już ten skład, którym dysponujemy pozwala nam realnie myśleć o walce o awans do ekstraligi żużlowej - mówił na konferencji prezes Speedway Stali Rzeszów Ireneusz Nawrocki.

- Skład jaki obecnie posiadamy, jest bardzo ciekawy i daje nam wiele możliwości. O tym, kto w danym meczu pojedzie będzie decydowała dyspozycja dnia - przekonywał Janusz Stachyra, który będzie trenerem drużyny.

Trenerem drużyny Stali będzie Janusz Stachyra.
Fot. Paweł Bialic

Prezes Nawrocki odniósł się także do sytuacji finansowej klubu, komentując w ten sposób ostatnie doniesienia medialne, jakoby klub miał duże zaległości w stosunku do zawodników. - Zawodnicy są praktycznie spłaceni. Kiedy przychodziłem do Stali wiedziałem o długu sięgającym 1,5 mln złotych. Później okazało się, że jest on dużo większy. Regulujemy te zaległości - powiedział prezes Stali Rzeszów.

Skład Stali Rzeszów na sezon 2019: Bartosz Curzytek, Michał Curzytek, Mateusz Majcher (juniorzy) oraz Karol Baran, Luke Becker, Josh Grajczonek, Greg Hancock, Kai Huckenbeck, Ernest Koza, Nick Morris, Aaron Summers, Linus Sundstroem.

Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4