Sukces zapaśników ZKS Stal Rzeszów. Spotkał się z nimi Konrad Fijołek

KATEGORIA: SPORT / 7 września 2021

Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa

Zapaśnicy ZKS Stal Rzeszów odnieśli ogromny sukces zdobywając 19 tytuł Drużynowego Mistrza Polski Seniorów i aż 7 indywidualnych medali. We wtorek z zawodnikami, trenerami oraz działaczami klubu spotykał się w ratuszu Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

- Bardzo cieszę się z sukcesu mistrzostw Polski, które odbyły się w ostatni weekend w Rzeszowie. Oprócz sukcesów naszych zapaśników istotny jest także wymiar promocyjny. Dzięki tej imprezie mogliśmy zapromować tę olimpijską dyscyplinę sportu i mam nadzieję przyciągnąć kolejnych chętnych do jej uprawiania. Liczę, że zarówno wśród obecnych zapaśników Stali jak i wśród tych przyszłych będą ci, którzy rozsławią nasze miasto właśnie na olimpiadach. Wszystkim, którzy brali udział w niedawnych Mistrzostwach Polski gratuluję – mówił Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa podczas spotkania z zawodnikami, trenerami i działaczami Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal Rzeszów.

W sobotę i niedzielę (4-5 września) w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu wolnym. W turnieju uczestniczyli zawodnicy reprezentujący kluby z całego kraju, w tym reprezentacji Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów.

Red.

Fot. Grzegorz Bukała/Urząd Miasta Rzeszowa

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4