Apklan Resovia Rzeszów ma nowego prezesa. Został nim Miłosz Kruczek

KATEGORIA: SPORT / 11 sierpnia 2022

Fot. CWKS Resovia Rzeszów

Miłosz Kruczek został nowym prezesem CWKS Resovii Rzeszów S.A. Na co dzień pełni on także funkcję prezesa zarządu w firmie Lift Rzeszów, od lat będąc obecnym w czynnej działalności klubu z Wyspiańskiego 22.

Nowy sternik klubu zastąpił Adriana Rudawskiego, który z początkiem sierpnia 2022 r. został dyrektorem Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

- Z radością, ale także świadomością spoczywającej na mnie odpowiedzialności obejmuję funkcję prezesa najstarszego w Polsce pierwszoligowego klubu. Priorytetem będzie dla mnie dalsza dbałość o stabilne funkcjonowanie Resovii na każdej płaszczyźnie jak też jej stały rozwój – zaznacza Miłosz Kruczek na oficjalnej stronie internetowej Apklan Resovii Rzeszów.

- Wierzę, że moje doświadczenie biznesowe oraz menedżerskie pomogą w kontynuowaniu budowania silnej pozycji klubu - dodaje prezes klubu.

Nowy prezes przejmuje sterowaniem klubem w dosyć niekomfortowej sytuacji sportowej. Resovia po 5 kolejkach nowego sezonu Fortuna 1 Ligi zajmuje przedostatnie 17 miejsce w tabeli. „Pasiaki” nadal czekają na pierwsze zwycięstwo w sezonie. W ostatnim meczu Resovia uległa u siebie Arce Gdynia 1-3.

Wokul

Nowy prezes Miłosz Kruczek z prawej, w środku Adrian Rudawski
Fot. Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4