Zaśpiewała Maja Hyży. Kibice zobaczyli nowe koszulki. Asseco Resovia rozpoczyna sezon

KATEGORIA: SPORT / 28 września 2022

Galeria Rzeszów po raz kolejny zorganizowała prezentację drużyny Asseco Resovii. Kibice mogli wziąć udział w konkursach, posłuchać koncertu Mai Hyży i przede wszystkim przywitać się ze swoimi siatkarskimi idolami.

- Cieszę się, że po dwóch latach przerwy możemy ponownie spotkać się podczas prezentacji drużyny przed kolejnym sezonem - powitał wszystkich zebranych prezes klubu Piotr Maciąg. - Jestem przekonany, że przed nami dobry sezon. Wspierajcie nas. Zapraszam już w najbliższą sobotę na pierwszy mecz - dodał, zwracając się do zgromadzonych sympatyków.

Podczas eventu zostały zaprezentowane nowe koszulki, w których będzie występować siatkarska drużyna z Rzeszowa. Kibice podczas licznych konkursów, mogli wygrać bilety na pierwszy mecz sezonu z Projektem Warszawa oraz klubowe szaliki. Każdy zawodnik, wyrzucał w stronę fanów biało-czerwoną piłeczkę ze swoim autografem.

Asseco Resovia sezon rozpocznie w najbliższą sobotę meczem z Projektem Warszawa. Początek spotkania w hali na Podromiu o godzinie 17:30.

Tekst i fot. Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4