Żużlowy lany poniedziałek. Cieślak i Adorjan wracają do Rzeszowa

KATEGORIA: SPORT / 19 kwietnia 2019

W spotkaniu z kibicami wzięli udział: Wiktor Lampart, Janusz Kołodziej i trener Reprezentacji Polski Marek Cieślak.
Fot. Paweł Bialic

22 kwietnia, w Lany Poniedziałek w Rzeszowie, Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się z drużyną Reszty Świata. Kibice mieli okazję spotkać się z głównymi aktorami meczu we czwartek w Millenium Hall.

W spotkaniu udział wzięli trener Reprezentacji Polski Marek Cieślak, wychowanek Stali Rzeszów Wiktor Lampart oraz jeden z liderów biało-czerwonych Janusz Kołodziej. Trener Cieślak wspominał dawne już czasy pracy w Rzeszowie. W sezonie 1998-1999, prowadził rzeszowski team, z którym zdobył brązowy medal. - Szkoda, że moja przygoda trwała z rzeszowską drużyną tak krótko. Panowała tutaj fajna atmosfera - wspominał trener.

Dla Wiktora Lamparta zbliżający się mecz będzie debiutem w dorosłej reprezentacji. - Nie mogę się doczekać poniedziałku. Mam zamiar się dobrze zaprezentować, a przede wszystkim dobrze bawić na torze - powiedział Lampart. Trener Cieślak szybko poprosił o mikrofon i zripostował. - W kadrze się nie bawi tylko zasuwa - dodał pół żartem, pół serio szkoleniowiec.

Sympatycy czarnego sportu, którzy wybrali się do Millenium Hall, po części oficjalnej spotkania mieli okazje zrobić sobie zdjęcie ze specjalnymi gośćmi oraz uzyskać od nich autograf.

Drużynę Reszty Świata poprowadzi Zoltan Adorjan. To legenda rzeszowskiej Stali oraz jedyny węgierski żużlowiec, który był pełnoprawnym uczestnikiem cyklu Speedway Grand Prix. Oprócz trzynastu tytułów Indywidualnego Mistrza Węgier, na swoim koncie zapisał także tytuł Indywidualnego Mistrza Niemiec oraz brązowy medal Mistrzostw Świata Par.

AWIZOWANE SKŁADY na mecz POLSKA-RESZTA ŚWIATA

POLSKA: Piotr Pawlicki, Janusz Kołodziej, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Bartosz Zmarzlik, Wiktor Lampart. Menedżer: Marek Cieślak.

RESZTA ŚWIATA: Antonio Lindbaeck, Emil Sayfutdinov, Martin Vaculik, Niels Kristian Iversen, Nicki Pedersen, Gleb Chugunov. Menedżer: Zoltan Adorjan i Janusz Ślączka.

Bilety na mecz Polska – Reszta świata są cały czas dostępne. Można je nabywać za pomocą serwisu eventim.pl, w punktach Empik, Media Markt w całym kraju oraz stacjonarnie w Punkcie Informacyjnym Millenium Hall w Rzeszowie.

Ceny biletów przedstawiają się następująco: - Trybuna Wschodnia (nowa) - 39 zł normalny, 20 zł ulgowy - Trybuna Zachodnia - 39 zł normalny, 20 zł ulgowy

Bilet ulgowy przysługuje młodzieży uczącej się z ważną legitymacją szkolną, emerytom, rencistom, studentom z ważną legitymacją do 26 roku życia (urodzeni w 1993 i później)

- Trybuna przy starcie (sektor nr 6 i 8) - 70 zł normalny - Bilet VIP 490 zł (bilet na miejsca na starcie + wejście do parkingu przez zawodami + wejście na strefę VIP + program) - Program zawodów - 10 zł

Tekst i fot.: Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4