Żużel wraca do Rzeszowa! Już 24 stycznia prezentacja drużyny w Millenium Hall

KATEGORIA: SPORT / 16 stycznia 2020

Fot. Paweł Bialic

Ryk silnika i zapach metanolu ponownie w Rzeszowie! Żużlowe emocje powracają do stolicy Podkarpacia! Kto będzie walczył w barwach Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego? Kto zostanie kapitanem zespołu? Tego dowiecie się podczas Prezentacji Drużyny w Millenium Hall!

Przypomnijmy, że klub Speedway Stal Rzeszów kierowany przez Ireneusza Nawrockiego nie otrzymał licencji na rozgrywki ligowe w sezonie 2019 co zakończyło jego działalność.

O powrót żużla na stadion przy ul. Hetmańskiej zabiegało tymczasem utworzone w tym celu Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Główna Komisja Sportu Żużlowego przyznała RzTŻ licencją warunkową na start w II lidze.

Już w piątek, 24 stycznia, o godz. 18.00 w Millenium Hall odbędzie się prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego na sezon 2020. Dla kibiców to świetna okazja, by zobaczyć i posłuchać nowych zawodników rzeszowskiej drużyny. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla zawodników oraz przede wszystkim dla kibiców!

To właśnie kibicom powierzona zostanie bardzo ważna rola. W trakcie prezentacji drużyny wybiorą oni kapitana zespołu na sezon 2020. W specjalnych konkurencjach rywalizować będą natomiast ze sobą zawodnicy. Kibice będą mieli szansę na zdobycie żużlowych gadżetów, między innymi karnetu na sezon 2020 oraz koszulki klubowej!

Po zakończeniu prezentacji w specjalnej strefie każdy chętny będzie miał okazję do zebrania autografów oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia z każdym z zawodników!

Red.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4