Wkrótce Edukacyjny Rajd Motocyklowy. Trwają zapisy na kolejną edycję

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 27 lipca 2020

Fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki

W związku z przypadającą w tym roku 100. rocznicą zwycięstwa nad bolszewicką Rosją oraz 100. rocznicą Bitwy Warszawskiej, 16 sierpnia zaplanowany został jednodniowy rajd motocyklowy. Edukacyjny rajd motocyklowy organizowany jest w ramach inicjatyw edukacyjnych realizowanych w związku ze 100-leciem odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje wojewoda podkarpacki. Partnerem wydarzenia jest Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie.

- Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala w chwili obecnej na realizację przedsięwzięć kilkudniowych, gdyż nie byłoby możliwe zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego. Dlatego też, w sposób symboliczny pragniemy upamiętnić przejazdem edukacyjnym te wydarzenia pod hasłem „Edukacyjny Rajdy Motocyklowy – walka o kształt granicy wschodniej – cz. 1”. W przyszłości, kiedy sytuacja będzie na to pozwalała, chcemy przeprowadzić drugą część przedsięwzięcia - wyjaśnia Małgorzata Waksmundzka-Szarek, rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego.

Zapisy należy kierować – jak w poprzednich edycjach do Małgorzaty Waksmundzkiej-Szarek na adres: rzecznik@rzeszow.uw.gov.pl

Zapisy przyjmowane są do 3 sierpnia. Ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły przejazdu oraz kartę zgłoszenia uczestnicy otrzymają po wcześniejszym zgłoszeniu na maila podanego powyżej na początku sierpnia.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4