9. Urodziny Millenium Hall. Wydarzenie Beauty Day jednak w innym terminie!

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 16 października 2020

Fot. Millenium Hall

AKTUALIZACJA

- W związku z wprowadzeniem na terenie Rzeszowa czerwonej strefy informujemy, że realizacja eventu Beauty Day, który był zaplanowany w Millenium Hall na 17 października została wstrzymana. Wrócimy do tego tematu w dogodniejszym czasie, jak tylko będzie to dla wszystkich bezpieczne. Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze - poinformowała w piątek po godz. 14.00 Magdalena Ogrodnik z Millenium Hall.

Fot. Materiały prasowe

***

Trwają 9. Urodziny Millenium Hall, a punkt kulminacyjny już w tę sobotę, podczas której odbędzie się coś specjalnego – Beauty Birthday – spotkania z ekspertami z dziedzin: mody, urody i zdrowia. W dniach 16 i 17 października trwa również wielka urodzinowa akcja rabatowa. Z kolei dla najmłodszych Millenium Hall przygotowało konkursy z nagrodami, mini koło fortuny, beauty fotobudkę oraz animacje i warsztaty kreatywne.

- Za każdym razem chcemy dostarczać naszym Klientom niezapomnianych wrażeń a tym samym zjednywać sobie i pozyskiwać nowych być może takich do których wcześniej nie dotarliśmy. Właśnie przez kreowanie coraz to nowych form zainteresowania naszym obiektem koncentrujemy na sobie nieustająco uwagę. W tym roku bardzo specyficznym praktycznie cały październik jest miesiącem urodzinowym, na który składa się szereg atrakcji kierowanych do bardzo różnych gustów, a także osób w różnym wieku. ,,Wystawa jakiej nie było - BEKSIŃSKI” to wydarzenie symboliczne dla czasu w którym się odbywa, ale też będące przesłaniem oraz lekcją języka polskiego i malarstwa. Połączenie spektaklu multimedialnego, 3D z autentycznymi pracami dotąd nie pokazywanymi jest innowacyjnym podejściem do twórczości geniusza Zdzisława Beksińskiego. Dla innego postrzegania świata i kontestacji przyszłości zapraszamy na interaktywną wystawę robotów – Robopark. Odbyły się też koncerty i kiermasze np. Podczas festiwalu Natchnieni Bieszczadem będącego przeniesieniem w pewnym sensie Bieszczad na centralny skwer Millenium Hall - informuje Magdalena Ogrodnik z Centrum Kulturalno - Handlowego Millenium Hall w Rzeszowie.

Punktem kulminacyjnym obchodów 9. urodzin Millenium Hall będzie Beauty Birthday już w ęą sobotę 17 października, będzie poświęcony tematyce mody, urody i zdrowia.

- Podczas eventu odbędzie się mnóstwo spotkań z ekspertami, specjalistami, lekarzami, pokazów mody, makijażów, fryzur, a także całodzienne bezpłatne konsultacje z lekarzami i beauty ekspertami. Nie zabraknie również prezentów, nagród i voucherów oraz słodkiego zakończenia dnia - urodzinowego tortu, którym poczęstujemy naszych Klientów. Spotkania z beauty ekspertami między innymi z Kliniki La Perla, salonu Wszystkim wBrew, perfumerii Douglas, lekarzami z Kliniki La Perla m.in. dr Agata Szcześniak, dr med. Łukasz Jurski oraz specjalistami z Centrum Chorób Piersi Pro-Familia - zapowiada Magdalena Ogrodnik.

Kto jeszcze pojawi się w Millenium Hall?

- Jarosław Szado, stylista

- Kalina Ben Sira, prezes Kliniki La Perla, beauty expert „Pytanie na Śniadanie”

- Justyna Muchacka, stylistka, właścicielka salonów: May Way Concept Store, Liu Jo, Marella, Made in M

- Ewelina Dec, projektantka, właścicielka salonu Atelier Alette

- Agnieszka Bereś, ambasador Calligraphy Cut, właścicielka salonu The Stylist

Oprócz 9. urodzin Millenium Hall, swoje 4. urodziny świętuje też rzeszowska Klinika La Perla. Z tej okazji będzie można zdobyć voucher na zabiegi w klinice.

„Nasze zdrowie to nasza siła. Bądź świadoma - badaj piersi!”. Pod takim hasłem ruszyła kampania społeczna Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA, którą wspierają znane i cenione kobiety związane z Rzeszowem. - Wspieramy tą kampanię i włączamy się do niej. Podczas Beauty Day odbędą się bezpłatne konsultacje z lekarzami w tematyce chorób piersi, będą z nami: onkolog, radiolog, ginekolog oraz ambasadorki kampanii - mówi Magdalena Ogrodnik.

Beauty Birthday już 17 października w strefie eventowej między Pizza Hut a Sephora, w godzinach od 10:00 do 18:00. Panele dyskusyjne z ekspertami w godzinach: 15:00, 16:00, 17:00.

Organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych i dla nich specjalnie przygotowano: fotobudka ze strefą beauty, urodzinowa piniata, wypełniona cukierkami i upominkami, kącik łasucha, pokaz baniek mydlanych (bańki dymne, bańki lodowe, zamykanie w bańce), najdłuższa kolorowanka aż 10-metrowa, koło fortuny z nagrodami, strefa animacji dla dzieci oraz kreatywne warsztaty.

- Należy podkreślić, że urodziny Millenium Hall to w zdecydowanej większości przede wszystkim urodziny naszych salonów, które również przygotowały wiele atrakcji dla swoich klientów - urodzinowa akcja rabatowa Millenium Hall z mega rabatami, która odbędzie się w dniach 16 i 17 października - dodaje Magdalena Ogrodnik.

Red.

Fot. Millenium Hall

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4