W niedzielę będzie można się „obkupić”. To ważna informacja dla pasjonatów

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 9 lutego 2019

Fot. pixabay

To będzie prawdziwa okazja nie tylko dla pasjonatów. W niedzielę, 10 lutego, koniecznie odwiedźcie Niezłą Sztukę Cafepub. W godzinach od 11.00 do 14.00 lokal ten stanie się wyjątkowo pchlim targiem ze starymi winylami. Będzie można znaleźć i zakupić prawdziwe „perełki” z dawnych lat, a wszystko to w cenach: 5, 10 lub 15 zł! To wspaniała okazja do tego by zacząć tworzyć lub uzupełnić swoją winylową kolekcję muzyki.

Obecnie mamy bardzo powszechny dostęp do różnego rodzaju utworów, bo i mamy do wyboru różnorodna gamę nośników, które pozwalają nam ich słuchać – głównie rządzą urządzenia cyfrowe. I na przykład dzięki wszelkim portalom internetowym możemy posłuchać swojego ulubionego „kawałka" w każdej chwili. Przez tę łatwość docierania do swoich ulubionych piosenek, nie doceniamy tego jak niegdyś celebrowało się słuchanie muzyki. Nie zastanawiamy się nad tym, że włączanie naszej ulubionej muzyki nie jest już rytuałem, takim jakim było to wtedy, kiedy zamiast telefonu włączano gramofon. Pasjonaci płyt winylowych z lubością wspominają te czasy.

Zapewne z tego samego powodu, kolekcjonerzy płyt winylowych nie przegapią takiej okazji, żeby wzbogacić swoje zbiory o kolejne nowe płyty i przy okazji porozmawiać z tymi, którzy tą pasję z nimi współdzielą i doskonale rozumieją.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4