3-letnia Amelka walczy z rakiem! W niedzielę zagrają dla niej koncert

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 12 września 2019

Fot. Pixabay.com

- Amelka walczy z rakiem, przyłączmy się do tej akcji! – takie hasło widnieje na plakacie koncertu charytatywnego, który będzie miał miejsce w najbliższą niedzielę, 15 września na scenie w Parku Jedności Polonii z Macierzą przy ul. Pułaskiego. Wolne datki zebrane podczas wydarzenia w całości zostaną przekazane na leczenie dziewczynki. Organizatorem akcji jest Fundacja „Warto wierzyć”, której Amelka jest podopieczną.

- Amelka ma tylko 3 latka, a już od maja zmaga się z ciężką chorobą i leczeniem. Jak na tak małą kruszynkę jest to bardzo wiele. Pomóżmy jej. Nawet symboliczna złotówka się przyda. Dziękujemy z całego serca za każdą pomoc – piszą o swojej podopiecznej wolontariusze Fundacji „Warto wierzyć”.

Od godz. 13.00 w centrum Rzeszowa czeka na Państwa szereg atrakcji przygotowanych na tę okazję. Występy wokalne i taneczne, warsztaty muzyczne, pokazy akrobatyki powietrznej, animacje dla dzieci, dmuchane zjeżdżalnie, pokazy baniek mydlanych, aukcje i licytacje. Odbędzie się również parada grupy motocyklowej oraz pojawi się Zakon Rycerzy Boju Dnia Ostatniego. W strefie gastronomicznej będzie można zjeść grillowaną kiełbasę lub coś na słodko. Na finał zagra zespół „Muzyczny Świat”.

To wszystko po to, aby przyciągnąć jak najwięcej ludzi dobrej woli, którzy zechcą wspomóc leczenie Amelki. Korzystając z wolnej od pracy niedzieli może warto wybrać się na spacer do parku w sercu Rzeszowa, aby wspomóc akcję? Ci, którzy nie będą mogli zjawić się na wydarzeniu, mogą pomóc przesyłając datki na specjalny numer konta Fundacji „Warto wierzyć”, który jest poświęcony Amelce. Poniżej znajdują się dane oraz plakat niedzielnego koncertu.

Kam.

Fot. Facebook Fundacji „Warto wierzyć”

Fot. Facebook Fundacji „Warto wierzyć”

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4