Black Friday w Millenium Hall. Zobaczcie jakie okazje na Was czekają

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 28 listopada 2019

Fot. pixabay

„Black Friday”, czyli „Czarny Piątek” to wyjątkowy dzień dla sprzedawców i ich klientów. Jeden dzień w roku, w którym można się obkupić za „grosze”, ponieważ to właśnie w Czarny Piątek obniżki cen są bardzo duże.

„Black Friday” przybył do nas z za wielkiej wody, czyli Stanów Zjednoczonych gdzie każdego roku, w jeden dzień, pod koniec listopada trwa absolutne zakupowe szaleństwo! Czas ten przypada dokładnie dzień po obchodzonym w USA Święcie Dziękczynienia. Nie raz zapewne widzieliście w TV, czy internecie nagrania ukazujące wręcz dantejskie sceny z wielkich amerykańskich wyprzedaży. Na całe szczęście w Polsce, w Rzeszowie „święto największych wyprzedaży” nie wpisał się jeszcze tak mocno w naszą kulturę, w takim wydaniu jak w krajach Ameryki Północnej, jednak z każdym rokiem staje się coraz bardziej znany.

Ponieważ BLACK FRIDAY wypada już w najbliższy weekend, miłośnicy największych wyprzedaży z pewnością ucieszą się z ofert jakie przygotowało dla nich Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall. W tej galerii handlowej już w najbliższy piątek, 29 listopada poza dużymi rabatami (niejednokrotnie aż do minus 75%) oraz możliwością skorzystania z zakupów dłużej, bo aż do godziny 22, będzie można też zdobyć atrakcyjne prezenty za paragony.

Millenium Hall rozdaje prezenty za zakupy zrobione w Black Friday. Wystarczy okazać paragony z datą 29 listopada 2019 r. (maksymalnie dwa) w Punkcie INFO. I tak: za kwotę min. 50 zł do zdobycia bilety na dowolny mecz w hali Podpromie rzeszowskiej drużyny KS Developres; za kwotę min. 100 zł książka do wyboru z puli dostępnej w Punkcie INFO; za kwotę min. 150 zł komplet 3 szt. świec bezzapachowych; za kwotę min. 200 zł będzie można otrzymać pled. Ilość prezentów ograniczona.

Lista salonów biorących udział w akcji znajdziecie TUTAJ.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4