„Dobry czas dla Polski”. PiS prezentuje hasło wyborcze i kandydatów

KATEGORIA: POLITYKA / 19 sierpnia 2019

Na tle billboardu i hasła wyborczego „Dobry czas dla Polski”, prezentują się kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w okręgach rzeszowsko-tarnobrzeskim oraz krośnieńsko-przemyskim.
Fot. Karol Woliński

„Dobry czas dla Polski”, to hasło wyborcze z jakim Prawo i Sprawiedliwość startuje w najbliższych wyborach do parlamentu. W poniedziałek 19 sierpnia w całej Polsce PiS oficjalnie zainaugurował kampanię wyborczą do Sejmu i Senatu RP. Również dziś w Rzeszowie kandydaci tej partii w okręgach rzeszowsko-tarnobrzeskim oraz krośnieńsko-przemyskim, na czele z byłym marszałkiem Sejmu Markiem Kuchcińskim oraz szefem Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztofem Sobolewskim, przedstawili wspomniane wyborcze hasło wraz z billboardem, na którym zaprezentowano najważniejsze osiągnięcia obecnego rządu w ostatnich 4 latach.

- Dzisiaj rozpoczynamy kampanię pod hasłem „Dobry czas dla Polski” z billboardem i z hasłami przedstawiającymi nasze dokonania z ostatnich 4 lat. Dotrzymaliśmy słowa. Składamy sprawozdanie z realizacji haseł wyborczych z 2015 roku i można powiedzieć, że zostały one zrealizowane - powiedział Marek Kuchciński wymieniając wśród zrealizowanych obietnic m. in. uruchomienie programu 500 plus, obniżenie podatków CIT i PIT, uszczelnienie budżetu poprzez walkę z mafią podatkową.

Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl, który pełni funkcję szefa PiS w okręgu rzeszowskim (sam nie kandyduje) mówił, że PiS ma dobrze przygotowaną drużynę wyborczą.

- Mamy zrównoważone i silne listy, praktycznie wszystkie powiaty mają swoją reprezentację na listach. Są tam oczywiście reprezentanci różnych środowisk zawodowych i profesjonalizm kandydatów powoduje, że będą oni dobrą propozycją dla mieszkańców Podkarpacia - powiedział Władysław Ortyl wyrażając nadzieję, że w tych wyborach PiS poprawi swój wynik wyborczy z 2015 roku.

Krzysztof Sobolewski, czyli „jedynka” PiS na liście wyborczej do Sejmu z okręgu rzeszowskiego powiedział podczas konferencji, że już niedługo Prawo i Sprawiedliwość przedstawi swój nowy program wyborczy.

- Wsłuchujemy się w głos Polaków i możemy poinformować, że prawdopodobnie 7 września przedstawimy nowy program wyborczy, który będzie kontynuacją programów społecznych obecnie realizowanych ale obejmie również szeroko rozumiany rozwój gospodarczy, służbę zdrowia i wiele innych elementów - powiedział Sobolewski.

Oprócz prezentacji kandydatów, hasła wyborczego i billboardu, Prawo i Sprawiedliwość rozpoczyna akcję zbierania podpisów poparcia dla listy wyborczej. Podczas kampanii wyborczej na terenie Podkarpacia mają odbyć się dwie konwencje regionalne oraz kilka konwencji okręgowych z udziałem najważniejszych polityków tej formacji.

Wokul

Przemawia Marek Kuchciński, były marszałek Sejmu RP / nr 1 na liście wyborczej PiS do Sejmu RP (okręg: krośnieńsko-przemyskim).
Fot. Karol Woliński.

Przemawia Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.
Fot. Karol Woliński.

Przemawia Krzysztof Sobolewski szef Komitetu Wykonawczego PiS/ nr 1 na liście wyborczej PiS do Sejmu RP (okręg: rzeszowsko-tarnobrzeski.)
Fot. Karol Woliński.

Przemawia Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki/ nr 2 na liście wyborczej PiS do Sejmu RP (okręg: rzeszowsko-tarnobrzeski).
Fot. Karol Woliński.

Hasło „Dobry czas dla Polski” i billboard z hasłami przedstawiającymi dokonania Prawa i Sprawiedliwości.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4