W niedzielę Targi Kultury Łowieckiej w G2A Arena w Jasionce. Wstęp bezpłatny

KATEGORIA: GOSPODARKA / 10 października 2020

Fot. Materiały prasowe

W niedzielę 11 października w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce koło Rzeszowa odbędzie się nietuzinkowe święto kultury łowieckiej i leśnictwa – Targi Kultury Łowieckiej. Wydarzenie wzbogacone będzie o atrakcje, wśród których nie zabraknie pokazów broni, wystawy samochodów wojskowych czy pokazów psów myśliwskich.

- Najbliższa niedziela w G2A Arena będzie stanie się ciekawą alternatywą dla spędzenia wolnego czasu i przy okazji zapoznania się zarówno z asortymentem dedykowanym myślistwu, leśnictwu i pasjonatom przyrody oraz wypraw survivalowych. prawdziwym rajem dla myśliwych, leśniczych i pasjonatów przyrody. Targi Kultury Łowieckiej dedykowane są wszystkim tym, którzy poszukują inspiracji, a także chcą zakupić nietuzinkowe produkty - zapowiada Karolina Szpunar z G2A Arena.

Wydarzenie to festiwal umożliwiający spotkanie braci łowieckiej oraz wymianę doświadczeń zarówno z profesjonalistami, jak i pomiędzy branżą łowiecką i leśną. Wydarzenie to miejsce, w którym można dowiedzieć się więcej o gospodarce leśnej i poznać pracę myśliwych od kuchni. Podczas tematycznej konferencji zostaną przedstawione związane ze współczesną rolą myślistwa i łowiectwa.

- Dla nas jako gospodarzy organizacja takiego przedsięwzięcia to spore wyzwanie. Z ogromną uwagą troszczymy się o zaplecze sanitarne, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich uczestników, wystawców, odwiedzających, partnerów serwisowych i pracowników. W związku z tym m.in. zapewniamy: odpowiednią ilość urządzeń do dezynfekcji rąk i tablic informacyjnych rozmieszczonych na całym terenie obiektu; zwiększoną częstotliwość i intensywność czyszczenia obszarów o dużym natężeniu ruchu oraz często używanych powierzchni. Wprowadzamy również przejrzyste zarządzanie ruchem odwiedzających na terenach targowych, aby utrzymać dystans społeczny – mówi Kamil Szymański Prezes G2A Arena.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach: 10:00 – 17:00. Wstęp jest bezpłatny.

Fot. Materiały prasowe

W związku z pandemią COVID-19 od uczestników wymaga się:

• deklaracji potwierdzającej dobry stan zdrowia;

• zakrywania ust i nosa;

• zachowywania bezpiecznego dystansu społecznego (1 osoba na 4 mkw);

• częstej dezynfekcji rąk.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4