Skutery i hulajnogi Blinkee za darmo dla medyków na dojazdy do pracy!

KATEGORIA: KOMUNIKACJA / 18 listopada 2020

Fot. Paweł Bialic

Dobra informacja dla pracowników ochrony zdrowia w Rzeszowie.

- Ponownie ruszyliśmy z akcją Blinkee dla Medyków. Tak jak w okresie wiosennego lockdownu udostępniamy bezpłatnie osobom pracujących w zawodach medycznych nasze elektryczne hulajnogi i skutery na dojazdy do pracy - informuje Monika Chróścicka Wnętrzak z Blinkee. Firma ta jest w Rzeszowie operatorem miejskiej wypożyczalni jednośladów – rowerów, hulajnóg i skuterów elektrycznych.

Oprócz Rzeszowa akcja odbywa się na terenie Gliwic, Katowic, Warszawy, Kołobrzegu, Koszalina i Białegostoku.

- Chcemy nieść pomoc tam, gdzie jej potrzeba. Dlatego w obliczu panującej sytuacji i spływających do nas pytań o udostępnienie pojazdów dla medyków robimy to, co wydaje się jedyną słuszną opcją. Medyku, jeśli nie masz własnego środka transportu - wybierz pojazd z floty blinkee.city. Nasze pojazdy są bezpieczną formą transportu, w kufrze skutera znajdziesz jednorazowy czepek ochronny, a przejazd naszym pojazdem zapewni Ci dystans społeczny. Dbamy o Wasze bezpieczeństwo i dobro, dlatego wybierając pojazd Blinkee nic za niego nie zapłacisz - zachęca Blinkee.

Co trzeba zrobić by skorzystać z oferty?

- Aby wziąć udział w tej akcji wystarczy, że założysz konto Blinkee (pobierzesz aplikację, zarejestrujesz się oraz uiścisz opłatę aktywacyjną) i prześlesz zdjęcie dokumentu (może być to pieczątka, cokolwiek co potwierdziłoby, że wykonujesz zawód, o którym mowa w rozporządzeniu poniżej), poprzez zakładkę „Dokumenty” w aplikacji blinkee.city, potwierdzającego twoje stanowisko specjalistyczne w ochronie zdrowia bądź bycie personelem medycznym. (Wykaz zawodów medycznych mogących wziąć udział w akcji zgodny z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz. U. Nr 265, poz. 2644 z późn. zm.) - wyjaśnia firma.

Regulamin akcji dostępny jest TUTAJ.

Więcej na temat akcji na stronie Blinkee i na Linkedin.

Niedawno firma Blinkee informowała, że do 100 hulajnóg, które są w Rzeszowie, dojechało 130 dodatkowych, nowego modelu. Oprócz 130 dodatkowych jednośladów Blinkee obniżyło też znacząco ceny. Specjalny cennik wypożyczenia hulajnogi to 0 zł za start i 0,39 zł za minutę jazdy. Na razie firma nie kończy tegorocznego sezonu. Wypożyczalnia będzie funkcjonować przynajmniej do końca listopada.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4