W niedzielę koncert arii, operetek i musicali. Można już odbierać wejściówki

KATEGORIA: KULTURA / 15 lipca 2020

Fot. Archiwum portalu CzytajRzeszów.pl

W niedzielę 19 lipca o godzinie 18.00 na Scenie koncertowej Parku Jedności Polonii z Macierzą przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie odbędzie się koncert arii i duetów z oper, operetek i musicali pt. „Pokochaj mnie”. Na scenie wystąpią: Renata Drozd – sopran, Kamil Pękala – baryton, Łukasz Jankowski – fortepian, Andrzej Szypuła – słowo.

Zaproszenia na koncert „Pokochaj mnie” są dostępne w biurze Estrady Rzeszowskiej przy ul. Jagiellońskiej 24, od godz. 10.00 – 17.00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa zaproszenia.

Zaproszenia można także odebrać online poprzez formularz rejestracyjny TUTAJ, który będzie dostępny do 17 lipca w godzinach 10.00 do 17.00.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-Cov-2 w Polsce, na widowni będzie ograniczona ilość miejsc.

- Stosując się do podanych wyżej wytycznych, przed wejściem na koncert poprosimy wszystkich uczestników o wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia na dzień 19.07.2020. Oświadczenie można również pobrać na stronie http://estrada.rzeszow.pl/upload/ow%20olimpia.docx i przynieść podpisane w dniu koncertu – informują organizatorzy.

Kam.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4