Rockowa Noc oficjalnie we wrześniu! Można już nadsyłać zgłoszenia

KATEGORIA: KULTURA / 22 lipca 2020

Fot. Estrada Rzeszowska

Z ulgą mogą odetchnąć miłośnicy plenerowych widowisk muzycznych! Początkiem września w Rzeszowie odbędzie się XV edycja konkursu dla młodych zespołów muzycznych Rockowa Noc.

- Rockowa Noc to nie tylko impreza w dobrym klimacie muzycznym. To również konkurs dla młodych zespołów, które nie posiadają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi, a dzięki tej imprezie mają szansę zaprezentować się szerokiej publiczności – informują organizatorzy.

Aby wziąć udział w konkursie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz przesłać dwa utwory własnego autorstwa do 7 sierpnia 2020 pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@estrada.rzeszow.pl. Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

W tym roku w konkursie zostaną przyznane dwie nagrody: nagroda główna (3 tys. zł, 36 godz. w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas wydarzenia Rockowa Noc 2021 oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy) oraz nagroda za najbardziej oryginalną aranżację utworu Tadeusza Nalepy lub zespołu Breakout (18 godz. w profesjonalnym studiu nagrań z reżyserem dźwięku, koncert zespołu podczas jednego z wydarzeń organizowanych przez Estradę Rzeszowską w 2021 roku oraz statuetka im. Tadeusza Nalepy).

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4