Wyjątkowe spotkanie z wyjątkowym twórcą już w najbliższą środę. ZOBACZ

KATEGORIA: KULTURA / 4 sierpnia 2020

Źródło: oficjalny profil FB Alka Rogozińskiego

Alek Rogoziński jest cenionym autorem komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. Już w piątek 5 sierpnia będzie gościem wirtualnego spotkania organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie. Zdalne wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00 na platformie ClickMeeting. Dołączenie do wydarzenia jest bezpłatne.

Link do rejestracji znajduje się TUTAJ

Organizatorzy informują, że 30 minut przed spotkaniem, zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o spotkaniu autorskim z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania - do wyczerpania limitu uczestników. Spotkanie tłumaczone będzie na język migowy.

Alek Rogoziński - dziennikarz, redaktor, pisarz - twórca opowiadań, komedii kryminalnych i powieści obyczajowych, pasjonat muzyki oraz podróży. Karierę zawodową zaczynał w połowie lat 90. w Rozgłośni Harcerskiej, później był prezenterem w warszawskich studiach Radia Plus i Radia Kolor oraz współpracownikiem i redaktorem, m.in. pism „Boutique” i „Party”. Literacko zadebiutował w 2015 roku książką „Ukochany z piekła rodem”, ale prawdziwą popularność przyniosła mu wydana rok później komedia sensacyjna „Jak Cię zabić, kochanie?”.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4