„O sile więzi z dzieckiem”. Spotkanie z Agnieszką Stein we wtorek w WiMBP

KATEGORIA: KULTURA / 16 listopada 2020

Agnieszka Stein
Fot. WSIiZ

Rodzicielstwo to ciągłe przedzieranie się przez gąszcz pytań i wątpliwości. Jak postępować z dzieckiem, zwłaszcza gdy jego zachowania są trudne? Karać czy nie karać? A jeśli nie, to co zamiast? Chwalić czy nie chwalić? Bo przecież na zaprezentowany przez przedszkolaka rysunek jakoś zareagować trzeba. Czy należy być konsekwentnym? A jeśli niekoniecznie zawsze, to czy dziecko nie wyczuje naszej słabości i wahania i tego nie wykorzysta? I jak skłonić dziecko na założenia czapeczki, kiedy jest zimno?*

Na zaproszenie Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie na pytania czytelników odpowie Agnieszka Stein, psycholożka od ponad dwudziestu lat towarzysząca dzieciom i rodzicom w rozwiązywaniu trudności wychowawczych.

„O sile więzi z dzieckiem” to tytuł spotkania w formule online, które odbędzie się we wtorek, 17 listopada o godzinie 19.00 na platformie ClickMeeting. Poprowadzi je Aldona Wiśniowska.

LINK DO REJESTRACJI NA SPOTKANIE Z AGNIESZKĄ STEIN

Aby się wpisać, wystarczy podać swoje imię i adres e-mail. Spotkanie jest bezpłatne. Podczas spotkania będzie możliwość dyskusji na czacie.

*Okazuje się, że dziecko wie, czy jest mu ciepło, czy zimno. A jeśli mamy wątpliwość – zapytajmy je lub mocniej naciągnijmy czapkę na własne uszy!

Agnieszka Stein ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi szkolenia i webinaria dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi. Udziela konsultacji indywidualnych. Pracuje w nurcie rodzicielstwa bliskości. Jest autorką książek: „Dziecko z bliska”, „Dziecko z bliska idzie w świat”, „Potrzebna cała wioska”, „Akcja adaptacja” i „Nowe wychowanie seksualne”. Prywatnie Agnieszka Stein bardzo lubi czytać i polecać innym dobre książki.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4