VII Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. GOKiB Krasne zaprasza online

KATEGORIA: KULTURA / 4 stycznia 2021

Fot. Pixabay.com

Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Krasnem zaprasza do udziału w VII edycji Międzygminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek Krasne 2021. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

- Mamy nadzieję, że świąteczna tematyka i forma konkursu będzie okazją do upowszechniania polskich kolęd i pastorałek i integracji kulturowej społeczności - zachęcają organizatorzy.

W związku z obecną sytuacją pandemiczną konkursie mogą uczestniczyć tylko soliści. Wykonawcy zostaną podzieleni na grupy wiekowe i kategorie:

Kat I - soliści -uczniowie kl -I-IV

Kat II - soliści -uczniowie kl -V-VIII

Kat III -soliści -uczniowie szkół ponadpodstawowych (górna granica wieku w III Kategorii to 20 lat)

Liczba uczestników jest ograniczona do 30 zgłoszeń w każdej kategorii, decyduje data zgłoszenia! Organizatorzy potwierdzą każde zgłoszenie.

Kryteria oceny:

• dobór repertuaru,

• emisja głosu,

• interpretacja,

• ogólny wyraz artystyczny,

• jakość dźwięku i obrazu.

Warunki uczestnictwa- solista prezentuje jedną kolędę lub pastorałkę. Podstawą zgłoszenia jest nadesłanie do 20 stycznia: linku z serwisu YouTube lub dysk Google, nagrania wideo z osobiście wykonanym utworem konkursowym (format mp4, mpeg), wypełnionej karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: poczta@gokkrasne.pl - w tytule wiadomości: Konkurs Kolęd 2021 karta zgłoszenia i oświadczenia do pobrania na stronie: www.gokkrasne.pl

Przesłuchania nagrań, przez Jury, odbędą się 25 stycznia 2021 roku w GOKiB w Krasnem. W skład Jury wchodzą nauczyciele muzyki. Oceny Jury są tajne i ostateczne.

Pełny regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są TUTAJ.

Szczegółowych informacji udziela instruktor Liliana Sendera – telefon 172300347 lub email poczta@gokkrasne.pl

Red.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4