W sobotę koncert z okazji 10-lecia rzeszowskiego zespołu Hermetic Evolution

KATEGORIA: KULTURA / 10 września 2021

Hermetic Evolution
Fot. Michał Drozd/Materiały prasowe

Rzeszowski zespół Hermetic Evolution zaprasza na pierwszy po sześciu latach i zarazem jubileuszowy koncert organizowany z okazji 10-lecia działalności. Muzycy zaprezentują na scenie przygotowany na tę okazję repertuar składający się z utworów ze wszystkich faz twórczości, a jako gość specjalny wystąpi nagradzana i wyróżniana na ogólnopolskiej scenie muzycznej grupa SYMPTONE. Koncert odbędzie się w sobotę, 11 września w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie.

Hermetic Evolution to rzeszowski zespół powstały w 2011 roku, który ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. W trakcie działalności grupa dzieliła scenę z takimi grupami, jak Luxtorpeda, Strachy Na Lachy, Oddział Zamknięty, Farben Lehre i Sztywny Pal Azji, a jej muzykę można było usłyszeć na kanałach znanych youtuberów - Niekrytego Krytyka i Cyber Mariana. Największe sukcesy zespołu to: Nagroda Publiczności VII Ogólnopolskiego Festiwalu „Rockowa Noc”, Nominacje do Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów „Werbel 2012” i „Werbel 2020” oraz kwalifikacja do dogrywki Przeglądu Młodych Zespołów Cieszanów Rock Festiwal.

Podczas jubileuszowego koncertu Hermetic Evolution wystąpi gość specjalny. Będzie nim pochodząca z Rzeszowa grupa SYMPTONE, która działa od 2019 roku. Różnorodne gusta i inspiracje członków zespołu tworzą jedną, mocną kompozycję, która ociera się o gatunki grunge, punk rock i nu-metal. SYMPTONE był finalistą Antefest’u Antyradia 2021 w Warszawie, gdzie zdobył wyróżnienie i nagrodę specjalna, jak również finalistą Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie, na którym został zdobywcą Dzikiej Karty.

Jubileuszowy koncert Hermetic Evolution z gościnnym występem grupy SYMPTONE odbędzie się w sobotę, 11 września w Pubie Spółdzielczym przy ul. Aleksandra Fredry 4 w Rzeszowie. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.30. Koszt udziału wynosi 10 zł.

Red.

SYMPTONE
Fot. Agnieszka Bogdan/Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4