W niedzielę wyjątkowy koncert w WDK. Na scenie Alek Berkowicz z zespołem

KATEGORIA: KULTURA / 29 września 2022

Alek Berkowicz z zespołem.
Fot. Paweł Bialic

„PSALMY DAWIDOWE Z CZARNOLASU I RZESZOWA" to koncert, którego organizatorem jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. WDK zaprasza na ten koncert w najbliższą niedzielę 2 października o godz. 18.00.

Koncert wpisuje się w ogólnopolską akcję „Weekend Seniora z Kulturą” i odbędzie się w z Sali Widowiskowej w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Stefana Okrzei 7. Wydarzeniu towarzyszyć będzie premiera płyty „Wzywam Cię, Boże…”. Dla każdego seniora powyżej 60 roku organizatorzy będą mieli prezent w postaci darmowego egzemplarza tej płyty.

Psalmy Dawidowe z Czarnolasu i Rzeszowa

Podczas koncertu na scenie zobaczymy znanych i lubianych podkarpackich muzyków.

Alek Berkowicz - kontrabas, śpiew, Krzysztof Mroziak - fortepian, Grzegorz Wziątka - gitara, Andrzej Mozgała - saksofon sopranowy, cymbały, aranżacje kwartetu, Damian Sąsiadek - instrumenty perkusyjne, Katarzyna Motyka - śpiew, Karolina Szatkowska - śpiew, Kwartet "Lejdis": Natalia Musz - I skrzypce, Natalia Kmita - II skrzypce, Aleksandra Jarosińska - altówka, Monika Bieda-Kapias - wiolonczela.

Szczegóły wydarzenia

Koncert odbędzie się w niedzielę 2 października o godz. 18.00 w z Sali Widowiskowej w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Stefana Okrzei 7. Wydarzenie jest biletowane, cena: 20.00 zł.

Red.

Grafika: materiał prasowy organizatora

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4