W ten wtorkowy wieczór warto tam być i usłyszeć ich na żywo! Wstęp wolny

KATEGORIA: KULTURA / 16 kwietnia 2019

Budynek Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, Rzeszów ul. Dąbrowskiego
Fot. Archiwum portalu www.TWiNN.pl

16 kwietnia we wtorek, warto zarezerwować sobie wieczór na interesujący koncert. W Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego o godz. 18.00 wystąpią dla Państwa studenci kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa, wspomnianej wyżej uczelni. Wstęp wolny.

Koncert ma być wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla wychowanków tego kierunku muzycznego, ale także dla zgromadzonej publiczności. Podobno wrażenia będą niezapomniane, a muzyka jaką usłyszymy nie tylko nas „ożywi” ale sprawi, że choć na chwilę oderwiemy się od rutyny codzienności.

- Na koncercie wystąpią zespoły instrumentalne kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa, a sam koncert będzie wyjątkowy z kilku względów. Wydarzenie narodziło się z inicjatywy najzdolniejszych i najbardziej zaangażowanych studentów. Muzyka w ich wykonaniu jest niezwykle melodyjna i pełna wyrazu. W programie znajdzie się kompozycja jednego ze studentów, Szymona Kokoszki - Night Forest, którą warto usłyszeć na żywo. W drugiej części koncertu wystąpi big-band w towarzystwie zespołu wokalnego. Będzie też niezwykła okazja, by usłyszeć nasze wokalistki traktujące swoje głosy instrumentalnie, bez użycia tekstu. - tak o tym wydarzeniu mówi nam jego organizator, Łukasz Rakalski wykładowca na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa.

Pan Łukasz dodaje również - Na gości koncertu czeka niespodzianka. Wystąpi duet muzyków grających na instrumentach, które się z duetem nie kojarzą. Zapraszam serdecznie!

W programie koncertu zobaczymy m.in. wspomnianego już Szymona Kokoszkę – Night Forest, Łukasza Rakalskiego – New Beginnings oraz Mitch Markovitch – Just Two. Opiekunami koncertu są: Sebastian Frankiewicz i Łukasz Rakalski.

Zapowiada się ciekawie, zatem i my przyłączamy się do zaproszenia organizatorów. Przybywajcie, 16 kwietnia (wtorek) godz. 18.00. Koncert odbędzie się w Sali Koncertowej Instytutu Muzyki (ul. Dąbrowskiego 83). WSTĘP WOLNY.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4