„Wakacyjna trasa Dwójki” w niedzielę na Bulwarach. Będzie się działo!

KATEGORIA: KULTURA / 17 sierpnia 2019

Michał Szpak.
Fot. Wikipedia

Lato i czas wakacji w pełni, a wraz z nim organizowane są różnego rodzaju plenerowe koncerty i festiwale muzyczne. „Lato, Muzyka, Zabawa” - to hasło, które towarzyszy w tym roku „Wakacyjnej trasie Dwójki”, która odwiedzi Rzeszów. W najbliższą niedzielę 18 sierpnia na rzeszowskich Bulwarach nad Wisłokiem odbędzie się już ósmy koncert trasy, która łącznie przejeżdża przez dziesięć polskich miast. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas imprezy, oprócz muzyki, nie zabraknie również interaktywnych zabaw i atrakcji.

Na scenie wystąpią: Boney M, Piękni i Młodzi, Michał Szpak, De Mono, Małgorzata Ostrowska, Fanatic, Rikardo, Zouzy, Joy, Frans oraz Ryszard Makowski. Swój koncert dadzą również Julia i Wiktoria Szlachta – zwyciężczynie jednego z odcinków „Szansy na sukces”, które zasłynęły wyjątkowym wykonaniem piosenki „Sing sing” z repertuaru Maryli Rodowicz.

W Rzeszowie „Wakacyjną Trasę Dwójki” poprowadzi Ida Nowakowska i Tomasz Kammel, a relacje zza kulis będą przekazywać Mateusz Szymkowiak i Aleksander Sikora. Koncert rozpocznie się o 20.00, a o 20.30 rozpocznie się transmisja na żywo w TVP 2 oraz na stronie TVP VOD.

Kam.

Fot. Materiał organizatorów.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4