Wynająłeś mieszkanie? Zobacz jakie masz prawa i obowiązki. FILM

KATEGORIA: PORADNIKI / 14 lipca 2019

Fot. Pixabay.com

Specjalnie dla Czytelników CzytajRzeszów.pl przez kilka najbliższych niedziel Artur Kucharzyk - nasz ekspert zawodowo zajmujący się rynkiem nieruchomości będzie doradzał Wam w kwestii wynajmu mieszkania lub innego lokalu w Rzeszowie i okolicach.

Tydzień temu prezentowaliśmy Wam filmik, na którym Artur opowiedział na co szczególnie powinniście zwrócić uwagę negocjując, a potem podpisując umowę najmu. Dziś kolejna odsłona porad naszego eksperta w zakresie rynku nieruchomości mieszkaniowych.

Tym razem Artur Kucharzyk opowie Wam jakie są prawa i obowiązki najemców, a także z jakimi rodzajami umów najmu możemy się spotkać na rynku. Te wskazówki powinny pomóc Wam uniknąć przykrych niespodzianek związanych z wynajęciem mieszkania zgodnego z Waszymi oczekiwaniami.

Red.

***

Artur Kucharzyk od pięciu lat zawodowo zajmuje się rynkiem nieruchomości i na tym polu ma już swoje sukcesy. Prowadzi dwie firmy zajmujące się zarządzeniem i inwestowaniem w nieruchomości w Rzeszowie (www.develocus.pl), a także w innych miastach gdzie jego firmy mają swoje odziały. Zarządza również rzeszowskim oddziałem stowarzyszenia „MIESZKANICZNIK”, które zrzesza właścicieli nieruchomości na wynajem. Artur jest osobą niezwykle sympatyczną, otwartą i dynamiczną w działaniu. Dzięki swojej wiedzy teoretycznej i praktycznej, umiejętnie i z sukcesami odnajduje się na współczesnym rynku nieruchomości, co przynosi korzyści również jego klientom. Specjalnie dla Czytelników portalu CzytajRzeszów.pl udzielił kilku ważnych rad z zakresu rynku nieruchomości w Rzeszowie i okolicach, które będziemy Państwu cyklicznie przedstawiać.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4