Od piątku Rzeszów będzie miał bar dla graczy! Otwarcie Cybermachiny

KATEGORIA: MIEJSCA / 14 lutego 2019

Fot. pixabay

Cybermachina to bar stworzony przez miłośników gier dla miłośników gier i być może to jest kluczem do ich sukcesu. Bo kto lepiej zrozumie potrzeby gracza niż inny gracz?

Lokal Cybermachina to miejsce, w którym można zagrać w ulubione gry ze swoimi znajomymi lub innymi graczami. I to nie tylko w planszówki! Jest to największa tego typu sieć barów w kraju. Aktualnie w Polsce funkcjonuje 10 lokali Cybermachiny, a w Rzeszowie otworzony zostanie 11-ty.

15 lutego (piątek) odbędzie się Wielkie Otwarcie Cybermachiny w Rzeszowie. Start imprezy o godz. 20.00. Lokal mieści się przy ul. Matejki 4 (wejście od strony ul. Kopernika). Wstęp jest wolny, ale organizatorzy informują, że wejść do lokalu będą mogły tylko osoby pełnoletnie.

- Otwieramy bar Cybermachina w Rzeszowie, bo jest to miasto, które mocno się rozwija. W innych miastach ten pomysł się przyjął i myślę, że przyjmie się również tutaj. Po tym jak świetnie funkcjonują nasze bary w innych miastach można stwierdzić, że jest zapotrzebowanie na tego typu lokale – mówi Andrzej Jarzębak właściciel rzeszowskiej Cybermachiny.

W lokalu dostępne są gry planszowe, gry wideo, ale również różnego rodzaju konsole. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

- Na stanie mamy gry te najnowsze, ale również klasyki dla „retro maniaków”. Współpracujemy z różnymi wydawnictwami, więc systematycznie będą nam przysyłać nowe i ta nasza półeczka z grami ciągle będzie się powiększać! – zapewnia właściciel.

Poza grami i konsolami Cybermachina zachęca swoich gości oryginalną ofertą napojów i klimatycznym „gamerskim” wystrojem. Cała karta powstała w nawiązaniu do świata gier. W menu możemy odnaleźć np. miksturę życia lub smocze piwo. Organizatorzy zapowiadają, że w lokalu organizowane będą geekowe quizy, cosplay party, spotkania branżowe i oraz wiele innych atrakcji.

Świetna propozycja dla wszystkich miłośników gier, aby zamiast w domu spędzić ten czas w mieście, nie musząc rezygnować z ulubionej rozrywki. Wśród wszystkich lokali znajdujących się na rzeszowskim rynku i w okolicy, takich gdzie możemy spotkać się ze znajomymi, bar Cybermachina prezentuje się interesująco. Otwarcie już w piątek, zobaczymy czy ten pomysł skradnie serca mieszkańców Rzeszowa.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4