Marzysz o tym by pośmigać na łyżwach? Lodowisko w Parku Sybiraków otwarte!

KATEGORIA: MIEJSCA / 4 grudnia 2022

Fot. Materiał prasowy

W sobotę 3 grudnia świąteczny klimat „pełną gębą” zawitał do Rzeszowa. Przez ulice miasta przeszła świąteczna parada i w Rynku pojawił się św. Mikołaj z prezentami, a swoją działalność rozpoczęło również świąteczne miasteczko. To jednak nie koniec klimatycznych atrakcji jakie w weekend zainaugurowano w mieście. Dla miłośników sportów zimowych, również wczoraj oficjalnie wystartował sezon łyżwiarski na lodowisku w Parku Sybiraków, na Baranówce w Rzeszowie.

Już możesz pośmigać na łyżwach

Masz trochę wolnego czasu, chcesz zabrać partnera, partnerkę, przyjaciół i rodzinę w fajne miejsce, zatem wypad na łyżwy w okresie przed i poświątecznym jest idealną okazją na świetną zabawę, relaks i spędzenie atrakcyjnie czasu na świeżym powietrzu.

Jak wiadomo jeździć na łyżwach każdy może. Niezależnie od wieku, przygodę na lodzie zaczynają nawet kilkuletnie dzieci, dla których gospodarze lodowiska w Parku Sybiraków przygotowali specjalny sprzęt ułatwiający naukę.

Ten rodzaj aktywności fizycznej jest nieoceniony pod kątem zdrowotnym, nie tylko wzmacnia kondycję fizyczną, ale także koordynację, równowagę i orientację przestrzenną.

Do takiej aktywności sportowej zapraszają Cię władze miasta Rzeszowa, a dla uczniów rzeszowskich szkół jest także specjalna oferta, mogą oni korzystać z lodowiska bezpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00.

Lodowisko posiada taflę, która ma 700 metrów kwadratowych, jest otwarte 7 dni w tygodniu w godzinach od 10.00 do 21.00, także dla grup zorganizowanych, a dwa razy w tygodniu odbywają się treningi hokeja na lodzie.

W jakiej cenie bilety?

–18 zł za godzinę jazdy,

– wypożyczenie łyżew 8 zł za godzinę,

– szatnia 2 zł,

– niedźwiadek 8 zł

– kask 2 zł

– ostrzenie łyżew 20 zł

Kontakt: 791002355, a więcej szczegółów i aktualnych na bieżąco informacji znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

Partnerem lodowiska jest Miasto Rzeszów.

Oprac. Red.

Fot. Materiał prasowy

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4