Koncert „Rzeszowskie Kapele Serc” po raz kolejny przyciągnął tłumy

KATEGORIA: FOTORELACJE / 27 grudnia 2019

Koncert „Rzeszowskie Kapele Serc” od 2009 r. zrzesza zespoły ludowe z całej Polski, by wspólnie grać, śpiewać i tańczyć w szczytnym celu. W tym roku wydarzenie było dedykowanie dla Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. ZTL Rzeszowianka, ZPiT Karpaty oraz „Opa Cupa” to zespoły, które wystąpiły w niedzielny wieczór w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Jako gwiazda wieczoru na scenie pojawił się zespół „Future Folk” ze Stanisławem Karpielem-Bułecką.

Salę koncertową filharmonii tłumnie wypełnili miłośnicy folkloru. Oprócz tradycyjnych tańców i utworów, rzeszowianie mogli usłyszeć również nowoczesne brzmienia, bo „Future Folk” to zespół wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z gatunku dubstep z wpływami folku góralskiego. Tradycją koncertu „Rzeszowskie Kapele Serc” stało się już to, że finałową piosenkę wykonują wszyscy uczestnicy występów. Tym razem artyści wspólnie zaśpiewali „Przekażmy sobie znak pokoju”.

Kam.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z koncertu „Rzeszowskie Kapele Serc”, który odbył się w przedświąteczną niedzielę 22 grudnia.

Zdjęcia: Patryk Walas

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4