Szukasz pracy w branży lotniczej? Aviation Career Day w piątek we WSIiZ

KATEGORIA: GOSPODARKA / 14 marca 2024

Fot. LOT AMS

Jak rozwijać swoją karierę w branży lotniczej i gdzie najlepiej szukać pracy? Dowiedzą się tego uczestnicy czwartego już Aviation Career Day w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie już w piątek 15 marca. W ramach wydarzenia każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z ofertami wielu firm z branży lotniczej. - Uwaga: warto zabrać ze sobą CV! - zachęcają organizatorzy.

- Dzień Kariery to nie tylko możliwość zgromadzenia niezbędnych informacji dotyczących możliwości rozwoju w firmach branży lotniczej – polskich i zagranicznych – ale również możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami potencjalnych przyszłych pracodawców - przekonuje dr Grażyna Bochenek, rzeczniczka prasowa WSIiZ.

Przedstawiciele firm lotniczych będą dostępni w dniu 15 marca 2024 r. w Klubie IQ (ul. Sucharskiego 2) w godzinach 10:00 – 14:00. Aviation Career Day jest kierowane do osób zainteresowanych branżą lotniczą, niezależnie od doświadczenia i stażu pracy. Jak zaznaczają organizatorzy, udział w wydarzeniu daje możliwość porównania ofert wielu pracodawców i wybrania tej najodpowiedniejszej.

W Aviation Career Day udział wezmą:

- Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o.

- WAMS Ryanair

- Heli-One Poland

- Lotnisko Mielec Sp. z o.o.

- Polskie Linie Lotnicze LOT

- LOT Aircraft Maintenance Services

- BARNES AEROSPACE

- CWT eCENTER Polska Sp. z o.o.

- Aeroklub Mielecki im. Braci Działowskich

Reprezentanci firm zaproszonych na Aviation Career Day #4 wygłoszą krótkie prezentacje obejmujące zakres ich działań. Plan prezentacji firm obejmuje:

- 10:00 – 10:10 Powitanie

- 10:10 – 10:40 „Welcome to Wroclaw Aircraft Maintenance Services” – WAMS RYANAIR

- 10:40 – 11:10 „Presentation of the company Heli-One” – Heli-One (Poland)

- 11:10 – 11:40 „One Team, One Company, One Barnes” – BARNES AEROSPACE

- 11:40 – 12:10 „How to be a part of CWT team” – CWT eCENTER Polska Sp. z o. o.

Jak podkreśla uczelnia, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie prowadzi wyjątkowe w skali zarówno kraju, jak i Europy Środkowo-Wschodniej, studia branżowe związane z lotnictwem czyli Aviation Management. Po zakończeniu studiów absolwenci mogą wybierać różnorodne ścieżki kariery i znajdują zatrudnienie między innymi w liniach lotniczych, portach lotniczych, jako agenci obsługi naziemnej lub pracownicy kontroli ruchu lotniczego.

Strona wydarzenia w mediach społecznościowych znajduje się pod tym linkiem.

Red.

Fot. WSIiZ

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4