Amelia Borkowska z Rzeszowa weszła do dalszego etapu The Voice Kids

KATEGORIA: KULTURA / 1 marca 2021

Fot. YouTube/The Voice Kids Poland

11-letnia Amelia Borkowska z Rzeszowskiego Domu Kultury oczarowała swoim występem jurorów i zakwalifikowała się do dalszego etapu telewizyjnego programu The Voice Kids. Młoda wokalistka była uczestniczką „Przesłuchań w Ciemno”, podczas których zaśpiewała znany utwór „What The World Needs Now Is Love”. Swoją dalszą przygodę z programem kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona.

Występ Amelii Borkowskiej znalazł się w finałowej części premierowego odcinka czwartej edycji The Voice Kids, który został wyemitowany w sobotę 27 lutego 2021 roku na antenie TVP2. Wokalistka wykonała utwór „What The World Needs Now Is Love” z repertuaru Jackie DeShannon, który przygotowała wspólnie ze swoim wieloletnim instruktorem Katarzyną Pasierb. Występ reprezentantki Rzeszowa podbił nie tylko serca jurorów programu, ale także telewidzów i internautów, o czym świadczą pozytywne oceny i reakcje.

Pierwszy sukces Amelii odniesiony w „Przesłuchaniach w Ciemno” to dopiero początek jej przygody z The Voice Kids, która może stać się przepustką do wielkiej kariery muzycznej. Wokalistka swój udział w programie kontynuować będzie w drużynie Tomsona i Barona, a o tym czy zdoła powtórzyć osiągnięcie Roksany Węgiel, Ani Dąbrowskiej czy Marcina Maciejczaka, czyli zwycięzców poprzednich edycji programu, jej fani dowiedzą się oglądając kolejne odcinki programu.

Zobacz występ Amelii Borkowskiej z „Przesłuchań w Ciemno” programu The Voice Kids:

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4