W czwartek spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem. Zaprasza WiMBP

KATEGORIA: KULTURA / 21 czerwca 2022

Marcin Meller
Fot. Materiały prasowe

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Mellerem, które odbędzie się w czwartek 23 czerwca.

Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w budynku WiMBP przy ul. Sokoła 13. Rozmowy będą dotyczyły najnowszej książki „Czerwona ziemia”, która swoją premierę miała 1 czerwca 2022 r.

- To powieść sensacyjno-przygodowa o ojcu, który próbuje odkupić swoje winy wobec syna. Ale też opowieść o wielkiej miłości, tęsknocie i Afryce. Mam nadzieję, że zarwiecie noc albo dwie – mówi Marcin Meller.

Marcin Meller – jeden z najbardziej uznanych polskich dziennikarzy, wieloletni redaktor naczelny „Playboya” i reporter „Polityki”, gospodarz Drugiego Śniadania Mistrzów w TVN24. Razem z żoną Anną Dziewit-Meller napisał bestsellerowe „Gaumardżos! Opowieści z Gruzji” (2011, nowe rozszerzone wydanie ukazało się nakładem W.A.B. w 2018). Autor zbioru reportaży „Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe” (2013) oraz zbiorów felietonów „Sprzedawca arbuzów” (2016) i „Nietoperz i suszone cytryny” (2019).

Red.

Fot. WiMBP

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4