Kolorowo i wzorzyście. Pokaz Mody Różnej w Rzeszowskich Piwnicach

KATEGORIA: KULTURA / 13 lipca 2022

Fot. freepik.com

Ma to być nowe innowacyjne modowe wydarzenie na mapie miasta Rzeszowa.

Już w piątek 15 lipca od godziny 18.00 wnętrze Rzeszowskich Piwnic wypełni się kolorami, a to wszystko dzięki Pokazowi Mody Różnej, który po raz pierwszy zagości w Rzeszowie. - Projektanci mody, pokazujący swoje kolekcje w całej Polsce i za granicą zaprezentują kolorowe i wzorzyste stylizacje na każdym z trzech zaplanowanych pokazów tego wieczoru - organizatorzy.

Oprócz tego w programie prelekcje o modzie, czy akcja zero waste „Wieszakowa Wymiana Ubrań”, dzięki której goście będą mogli przynieść ubrania dobrej jakości, których już nie noszą i wymienić się z innymi.

Pomysłodawcą całego wydarzenia jest Artur Michelis - krośnianin znany z odważnych, wzorzystych stylizacji, mody lat 80' i fotografii.

Plan wydarzenia:

Godzina 18.00 - Start wydarzenia, Wieszakowa Wymiana Ubrań

Godzina 19.00 - Start Pokazów Mody Różnej (w przerwach pomiędzy pokazami odbędą się krótkie prelekcje, na których będzie można poznać projektantów oraz dowiedzieć się jakie kolekcje przygotowali specjalnie na to wydarzenie)

Godzina 21.00 - Zakończenie.

Wydarzenie z programu „DziałaMY” współorganizowane jest przez Estradę Rzeszowską, Piwnice Rzeszowskie oraz Rzeszowski Inkubator Kultury.

Red.

Fot. Materiały organizatorów

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4