Breakout Days. Zgłoś się do Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Bluesowych

KATEGORIA: KULTURA / 7 lipca 2024

Fot. Karol Woliński

W tym roku już po raz piętnasty w stolicy Podkarpacia odbędzie się Rzeszów Breakout Days. Festiwal mający na celu upamiętnienie twórczości oraz postaci Tadeusza Nalepy zaplanowano w dniach 11-14 września 2024 r. W ramach wydarzenia, 11 września odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Zespołów Bluesowych grających muzykę bluesową i blues-rockową. To prawdziwa gratka dla fanów legendy polskiego bluesa – Tadeusza Nalepy z atrakcyjnymi nagrodami. Termin na zgłoszenia - do 25 sierpnia.

Do wygrania:

I miejsce – 4000,00 zł brutto

II miejsce – 2500,00 zł brutto

III miejsce – 1500,00 zł brutto

Nagroda specjalna: Voucher o wartości 3000,00 zł brutto dla najlepszego gitarzysty konkursu w firmie Miuu Guitars na wykonanie gitary.

Kwalifikacja uczestników do Konkursu odbędzie się na podstawie nadesłanych materiałów z nagranymi dwoma utworami (jeden autorski oraz jeden wybrany z całego okresu twórczości Tadeusza Nalepy). - W konkursie mogą brać udział zespoły muzyczne, w tym również zespoły będące uczestnikami poprzedniej edycji, które nie zostały laureatami Konkursu - informuje Estrada Rzeszowska.

Pliki z utworami należy przysyłać na adres email: sstachurski@estrada.rzeszow.pl. Istnieje możliwość przesłania linku do portalu WeTransfer.

Zgłoszenia do Konkursu rozpoczęły się 3 lipca. Należy je przesyłać w terminie do 25 sierpnia 2024 r.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie na stronie https://breakoutdays.pl/.

Red.

Fot. Estrada Rzeszowska

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4