Głogów Młp. zaprasza Was na darmowy weekend na wodzie! Poznaj szczegóły

KATEGORIA: MIEJSCA / 31 lipca 2021

Fot. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

Od soboty 31 lipca do niedzieli 1 sierpnia będzie trwał w Głogowie Małopolskim darmowy weekend na wodzie. Miejscowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza Was - w godzinach od 10.00 do 20.00 na dni otwarte wypożyczalni sprzętu wodnego. Bezpłatnie zainteresowani będą mogli skorzystać z kajaków, rowerka wodnego czy łodzi.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego przy stawie Traczewskim w Głogowie Małopolskim powstała przede wszystkim z myślą o mieszkańcach gminy. Głównym celem władz gminy było stworzenie miejsca, w którym nie tylko można będzie miło spędzić wolny czas otaczając się pięknem przyrody, ale także budować kondycję fizyczną podczas pływania na wspomnianych wyżej urządzeniach wodnych. Będzie to z całą pewnością miało wymierny wpływ na nasze ciało i umysł.

- Dysponujemy pięcioma kajakami dwuosobowymi, jedną łodzią na dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci, jedną łodzią z 6 osobową, oraz jednym rowerkiem wodnym na trzy osoby dorosłe lub dwie, plus dwoje dzieci - mówi Paweł Baj burmistrz Głogowa Małopolskiego, który zachęca do skorzystania z bezpłatnego weekendu na wodzi i w ogóle korzystania z tej formy rekreacji jaka proponuje gmina.

A od poniedziałku 2 sierpnia będziecie mieć możliwość odpłatnego wypożyczenia sprzętu wodnego w godzinach:

Poniedziałek - Piątek - 15:00 - 20:00

Sobota - Niedziela - 10:00 - 20:00

Cennik wypożyczalni sprzętu wodnego na stawie Traczewskim w Głogowie Młp.

Poniedziałek - Niedziela - cena 15,00 zł/godzina

Poniedziałek - Niedziela - cena 10,00 zł/ 30 minut

Od 2 sierpnia w kasie Pływalni „Wodnik” w Głogowie Młp. będzie możliwość zakupu biletów. Następnie trzeba biedzie się udać w miejsce wypożyczalni, przy pomoście od strony ul. Parkowej.

Sprzęt wodny zostanie wypożyczony po okazaniu pracownikowi wypożyczalni paragonu zakupu biletu. Przed przekazaniem sprzętu wodnego każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem dostępnym przy wypożyczalni oraz na stronie internetowej – TUTAJ i stosować się do jego zapisów.

W przypadku nagłego załamania pogody lub niekorzystnych warunków atmosferycznych wypożyczalnia będzie zamknięta. Informacje na temat wypożyczalni możecie uzyskać pod numerem tel. 177897160 - Kasa Krytej Pływalni "Wodnik" w Głogowie Małopolskim.

Red.

Fot. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4