Ferie jak z bajki już od poniedziałku w placówkach WiMBP. Zobacz plan zajęć

KATEGORIA: MIEJSCA / 28 stycznia 2024

Plakat WiMBP promujący jedno z wielu wydarzeń w ramach ferii w Rzeszowie.
Fot. materiał prasowy

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na zajęcia organizowane w czasie ferii zimowych pod hasłem Ferie jak z bajki. Wszystkie zajęcia odbywać się będą od 29 stycznia do 10 lutego w placówkach WiMBP w Rzeszowie. Na większość zajęć wstęp jest bezpłatny, na niektóre obowiązują wcześniejsze zapisy.

Już od poniedziałku 29 stycznia Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie rozpoczyna akcję dla dzieci „Ferie jak z bajki”. Tylko w pierwszym tygodniu ferii będzie można wziąć udział w prawie 40 różnych wydarzeniach! Warto skorzystać.

Poniżej wybrane warsztaty, zajęcia literackie oraz spotkania ze specjalistami i pasjonatami:

29 stycznia (poniedziałek), godz. 11.00, Filia nr 16, ul. Gromskiego 10c Zajęcia literacko-plastyczne - Z jakiej jesteś bajki? - z głośnym czytaniem, grami, bajkowym psychotestem i wykonaniem projektu strony do własnej bajki metodą scrapbookingu.

31 stycznia (wtorek), godz. 11.00, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Słowackiego 11 Warsztaty scrapbookingu dla dzieci – Skrawki-zakładki - z Urszulą Kułak - mistrzynią rękodzielnictwa.

2 lutego (piątek), godz. 11.00, Filia nr 9, ul. Czackiego 5 Warsztaty kreatywne - Karnawałowe stylizacje - z wykonywaniem własnej maski lub korony w stylu weneckim.

3 lutego (sobota), godz. 13.00, Wypożyczalnia Główna, ul. Dąbrowskiego 33A Rodzinne warsztaty plastyczne - Czarodziejski ogród w pudełku – podczas których dzieci wykonają dioramy z makietami ogrodów.

3 lutego (sobota), godz. 10.00, Filia nr 6, ul. Podwisłocze 6 Spotkanie z dyplomowanym technikiem masażu, Damianem Deszczakiem - Przestrzeń dla zdrowia - z gabinetu fizjoterapeutycznego Fizjo-Medico, podczas którego dowiemy się Jak dbać o kręgosłup i zachować dobre samopoczucie?

To tylko wybrane propozycje jakie czekają na dzieci w czasie ferii, więcej informacji i szczegółowy harmonogram wydarzeń znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

Oprac. Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4