Dla wszystkich ciekawych świata – „Project Colombia” w środę w WDK

KATEGORIA: PODRÓŻE / 3 marca 2020

Tomasz Słodki
Fot. facebook.com/colombiaproject

W środę 4 marca o godz. 18.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Tomaszem Słodkim. Wydarzenie pt. „Project Colombia” poświęcone będzie tematyce Ameryki Południowej. Bilety dostępne będą w kasie WDK w cenie 10 zł.

Uczestnicy spotkania będą mogli usłyszeć wiele ciekawostek opowiadających o kulisach życia w Kolumbii. Będzie to także muzyczne wydarzenie połączone z dużą liczbą filmów oraz czytaniem książki na żywo. Dodatkowym gościem będzie latynoski tancerz - mieszkaniec Medellin, z którym widownia poćwiczy kroki salsy. Tomasz Słodki zaśpiewa piosenki ze swojego repertuaru, a także przyrządzi z publicznością Guacamole – kolumbijską pastę z awokado.

W trakcie prelekcji uczestnicy dowiedzą się, dlaczego redaktor Tomasz Słodki postanowił zamknąć dobrze prosperujące studio telewizyjne i wyruszył w podróż po świecie. Jego pierwszym przystankiem była Kolumbia, w której wynajął mieszkanie i zrealizował serię vlogów podróżniczych na YouTube, Facebooku i LinkedIn.

Tomasz Słodki jest dziennikarzem i biznesmenem. Prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii - wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje.

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się nieco więcej o działalności Tomasza Słodkiego zapraszamy do zapoznania się z poniższymi linkami:

www.facebook.com/colombiaproject - facebook’owy fanpage, który aktywnie prowadzi

PROJECT COLOMBIA - link do konta YouTube, na którym Tomasz Słodki publikuje swoje materiały.

Kam.

Fot. WDK

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4