MKS od wtorku przywróciła kursy autobusów. Będzie rozkład wakacyjny

KATEGORIA: KOMUNIKACJA / 12 maja 2020

Fot. Urząd Miejski w Boguchwale

Po tym jak od poniedziałku, 11 maja Zarząd Transportu Miejskiego zwiększył liczbę kursów części linii komunikacji miejskiej w Rzeszowie, podobne zmiany wprowadza też Międzygminna Komunikacja Samochodowa (MKS) obsługująca połączenia podmiejskie na terenie 9 podrzeszowskich gmin.

Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zarządzający MKS zdecydował, że od wtorku, 12 maja autobusy w dni robocze będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w okresie wakacji i ferii szkolnych - nie będą realizowane kursy oznaczone literką „S” i „e”, a w soboty według obowiązującego w te dni rozkładu jazdy. Do tej pory z powodu ograniczeń wywołanych epidemią koronawirusa od poniedziałku do soboty obowiązywał rozkład sobotni.

Natomiast od 17 maja zostanie przywrócona zawieszona do tej pory całkowicie komunikacja w niedziele zgodnie z aktualnymi rozkładami jazdy.

Jednocześnie ZG „PKS” wprowadził dodatkowe zmiany w realizowanych kursach na poszczególnych liniach do gmin związku. M.in. uruchomiono w dni robocze nową linię MKS nr 236 do Woli Rafałowskiej przez Kielnarową Obszary, zgodnie z nowym rozkładem jazdy. Szczegóły zmian dostępne są na stronie http://www.zgpks.rzeszow.pl/

Red.

#ZachowajmyBezpiecznyDystans podczas spotkań z ludźmi

#dbajozdrowieinnych, tych którzy muszą pracować

#BadzmyRazemNaOdleglosc

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4