Grupa Passio rapuje! Nowe nagranie i akcja dla ofiar powodzi z Trzcinicy. FILM

KATEGORIA: MIESZKAŃCY / 3 lipca 2020

Fot. Profil PASSIO na Facebooku

Grupa Passio nie stoi w miejscu, ale ciągle działa i tworzy kolejne hity! Ostatnio na ich kanale ukazał się nowy cover utworu „To tylko rap” Kękę pt. „Na ratowniczym pokładzie”. Początkowo nagranie to miało posłużyć grupie jako odpowiedź na nominacje otrzymane w ramach popularnej w ostatnich miesiącach w Internecie akcji #Hot16challenge. Ostatecznie zostało opublikowane, aby promować pomoc ofiarom powodzi w Trzcinicy pod Jasłem, gdzie wiele rodzin straciło cały swój dobytek.

- W dniach 2-4 lipca będziemy przyjmować przy Akademikach „Laura” i „Filon” w Rzeszowie (ul. Cicha 2) wszelki sprzęt używany i nowy AGD (meble w późniejszym czasie). W dniu 5 lipca wraz z pomocą Wojsk Obrony Terytorialnej przetransportujemy cały asortyment do KSRG OSP Trzcinica – piszą na swojej stronie.

Koordynatorem akcji jest Mateusz Bogdanowicz (tel. 698 261 661) i to z nim należy kontaktować się jeśli chce się przyłączyć do pomocy.

- Strażak, Ratownik Medyczny, Policjant czy Żołnierz to bardzo często zawód dla PASJONATÓW. Każdemu z tych zawodów przyświeca wielka misja - być gotowym kroczyć na ratunek w zarazie zagrożenia mienia, zdrowia i życia. Mamy wielką nadzieję, że ten utwór trafi do Waszych serc i będziecie z szacunkiem patrzeć na tych, którzy są zawsze dla Was niezależnie od barwy munduru – apelują członkowie grupy Passio.

Fot. Kadr z teledysku

Fot. Kadr z teledysku

Fot. Kadr z teledysku

Fot. Kadr z teledysku

Poniżej najnowsza produkcja – „Na ratowniczym pokładzie”

To nie jest pierwszy hit nagrany przez tych kreatywnych ludzi. Na swoim koncie mają już takie covery jak „Ona by tak chciała bym był zdrowy”, „Nie okłamuj ratownika”, „Serce piko” lub „Zadławienie w Zakopanem”. Zachęcamy do zapoznania się z ich nagraniami, bo każde niesie ze sobą niesamowicie ważny przekaz.

Kam.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4