Zmiana tytułu spektaklu w Masce. W niedzielę zagrają „Czasoodkrywanie”

KATEGORIA: KULTURA / 1 sierpnia 2020

Fot. Kasia Chmura/Teatr Maska

- Z przyczyn niezależnych od Teatru, jesteśmy zmuszeni zmienić tytuł spektaklu „O mniejszych braciszkach św. Franciszka”, który zaplanowany był na 2.08.2020 o godz. 16.30 na tytuł „Czasoodkrywanie”. Termin i godzina pozostają bez zmian. Przepraszamy za niedogodności -informują pracownicy Teatru Maska.

W związku z tym w niedzielę 2 sierpnia o godz. 16.30 na deskach Teatru odbędzie się spektakl „Czasoodkrywanie”. Bilety dostępne są na stronie http://www.teatrmaska.pl/. Bilety można zakupić tylko online. Jest jeszcze około 30 wolnych miejsc.

Spektakl odbędzie się w reżimie sanitarnym.

Regulamin zakupu biletów: www.teatrmaska.pl/cennik/regulamin-zakupu-biletow.

„Czasoodkrywanie” to pierwsze w Rzeszowie przedstawienie przygotowane w nurcie teatru inicjacyjnego, czyli takiego, które ma wprowadzić dziecko w świat teatru. Spektakl w prosty i w przystępny sposób opowiada o skomplikowanym zjawisku, jakim jest czas. Przedstawienie skierowane jest dla dzieci od 2. do 4. roku życia.

Twórcy o spektaklu: Czas na spotkanie z władcą zegarów, wskazówek i przesypującego się piasku. Spróbujmy razem poznać jego tajemnice. Czy czas stoi, biegnie, a może płynie? Jak można go zatrzymać? Czy czas można zobaczyć? A może, jeśli się tylko postaramy, zdołamy go usłyszeć? Przed nami fascynujący świat sekund, minut, godzin, ale również dni, nocy i pór roku… Już czas wybrać się do teatru!

scenariusz: Ewa Mrówczyńska

reżyseria: Ewa Mrówczyńska

scenografia: Krzysztof Paluch

muzyka: Iga Eckert

Obsada: Kamila Olszewska, Jadwiga Domka

Czas trwania: 40 min

Kam.

Fot. Kasia Chmura/Teatr Maska

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4