Bezpłatne szkolenie Google: Jak sprzedawać za granicę przez Internet?

KATEGORIA: GOSPODARKA / 14 stycznia 2020

Damian Nowak
Fot. PCI

Podkarpackie Centrum Innowacji (ul. Lenartowicza 4) zaprasza w środę, 15 stycznia na bezpłatne szkolenie pt. „Jak sprzedawać za granicę przez Internet – z małą pomocą od Google”. Podczas szkolenia zainteresowani tematem, dowiedzą się, jak za pomocą bezpłatnych i dostępnych narzędzi rozpocząć lub usprawnić ekspansję zagraniczną swojej firmy.

– Każdy przedsiębiorca powinien rozwijać zdolności sprzedażowe na rynku krajowym jak i zagranicznym. Funkcjonujemy w dobie Internetu, dlatego nasze firmy muszą umiejętnie poruszać się w sieci. Google jest organizacją, która pomaga przedsiębiorcom w budowaniu swojego biznesu – mówi Damian Nowak z projektu Google Internetowe Rewolucje w eksporcie.

Wydarzenie jest dostępne dla firm oraz przedsiębiorców z Rzeszowa i regionu. Szkolenie to udzieli odpowiedzi na pytania: w jaki sposób ocenić potencjał rynków zagranicznych, jakie oczekiwania mają klienci na interesujących mnie rynkach, o czym trzeba pamiętać przy wejściu na nowe rynki oraz jak skorzystać z bezpłatnego i indywidualnego wsparcia doradcy Google Internetowe Rewolucje w eksporcie.

Szkolenie poprowadzi Damian Nowak. To doradca i lider w projekcie Google. Doświadczenia zdobywał w rozgłośniach radiowych i prasie oraz jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Prowadzi własną agencję marketingową. Obecnie dzieli się doświadczeniami i wiedzą, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego oraz nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw.

– Warto przyjść, gdyż przekażemy dużo ciekawej i praktycznej wiedzy. Mam nadzieję, że przedsiębiorcy wprowadzą zaprezentowane narzędzia i rozwiązania w swoich firmach. To pozwoli im na rozwijanie sprzedaży i wzmocnienie przewagi na rynku – dodaje Damian Nowak.

Szkolenie jest bezpłatne. Początek, środa 15 stycznia, godzina 17.00. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja: LINK.

Dodatkowo, już w piątek (17 stycznia) w Podkarpackim Centrum Innowacji będzie możliwość indywidualnych godzinnych konsultacji w godz. od 10.00 do 18.00. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 504-238-352 i potwierdzenie obecności.

Red.

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4