Spotkanie opłatkowe u marszałka. „Przed nami rok pełen wyzwań”

KATEGORIA: FOTORELACJE / 8 stycznia 2020

Fot. Paweł Bialic

W środę mogliśmy ponownie przynajmniej na chwilę poczuć swiąteczno-noworoczny klimat za sprawą tradycyjnego spotkania władz samorządu województwa podkarpackiego z podkarpackimi dziennikarzami. Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl składając życzenia noworoczne przyznał, że rok 2019 był okresem pełnym wyzwań, jednak w już obecnym roku również ich nie zabraknie.

- Przed nami bardzo ważny czas, jesteśmy w trakcie przygotowywania się do negocjacji w sprawie Regionalnego Programu Operacyjnego oraz zatwierdzenia naszej strategii rozwoju regionalnego czyli dokumentów kluczowych dla przyszłości naszego regionu - mówił marszałek Władysław Ortyl, podkreślając rolę mediów w przekazywaniu najważniejszych informacji dotyczących regionu jego mieszkańcom.

Licznie przybyli przedstawiciele regionalnych mediów po życzeniach złożonych przez Władysława Ortyla symbolicznie przełamali się opłatkiem. Był również czas na wspólną modlitwę, odśpiewanie kolędy oraz serdeczne rozmowy przy poczęstunku.

Wokul

Fotorelacja: Paweł Bialic

  

Redaktor naczelny: Barbara Kędzierska
Wydawca
"Siedem - Barbara Kędzierska"
PORTAL INFORMACJI I OPINII
redakcja@czytajrzeszow.pl
35-026 Rzeszów, ul. Reformacka 4